Par manislingi.lv

Esmu nebeidzama sapņotāja un patiesības meklētāja! Mīlu dzīvi, sievišķību, vīrišķību un nepārtrauktu attīstību.

Pirms radās ManiSlingi muzicēju, studēju Teoloģiju, Sociālo aprūpi un Biznesa vadību, strādāju ar bērniem un jauniešiem, kam ir intelektualās attīstības traucējumi, kā sociāla pedagoģe un mūzikas terapeite. Dažus gadus arī pavadīju Parex bankā, kas palīdzēja man iedziļināties vairāk finanšu pasaulē.

ManiSlingi ideja radās līdz ar mana pirmā dēla piedzimšanu. Kā lielākajai daļai vecāku pirmā bērna pieredze man nebija tā skaistākā un harmoniskākā. Bieži biju asarās, bieži nesapratu ko darīt, jo katrs speciālists piedāvāja atšķirīgu informāciju. Manam pirmajam dēliņam bija daudz veselības problēmu, jo viņs bija dzimis priekšlaicīgi un jau tad sapratu, ka bērna nēsāšana ir absolūti būtiska bērna attīstībā, emocionālajā labsajūtā, harmoniskā kopā būšanā.

Ar otro bērnu izbaudīju šo harmonisko kopā būšanu uz visiem 100%. Tāpēc es zinu atšķirību un ticu, ka katram ir iespēja savu ikdienu ar mazuli veidot harmoniskāku.

ManiSlingi ideja nekad nav bijusi biznesa ideja, tā radās netīšām, personiski iepazīstoties ar vienu no Girasol uzņēmuma  līdzīpašniekiem un vīra iedrošinājumu un atbalstu.

Sākotnēji ManiSlingi bija tikai interneta veikals, kuru atklājām 2009.gada 27.aprīlī. Vēlāk mēs sākām piedāvāt arī informāciju par slingiem un vadījām dažādas nodarbības, lai palīdzētu apgūt vecākiem slinga lietošanu.

Es ilgi sapņoju par skaistām telpām, kur vienkopus vecāki varētu apskatīt un iegādāties slingus, uzzināt visu nepieciešamo informāciju, apmeklēt nodarbības un individuālās konsultācijas, piedalītos dažādos slingotāju pasākumos.

2012.gada 10.aprīlī atklājām burvīgas telpas Pārslas ielā 3, kur bija pieejamas visas augstākminētās lietas. ManiSlingi komandā bija 6 darbinieki un slingošanas entuziasti. Šajā laikā mēs arī aktīvi nodarbojāmies ar ražošanu un attīstījām ATIVE zīmolu, kas ražoja dažādus slingošanas aksesuārus, apģērbu zīdiņiem, slingošanas apģērbu un slingus.

Es pati paralēli šiem procesiem nepārtraukti mācījos. Ieguvu sertifikātus kā zīdīšanas konsultante, bērnu nēsāšanas konsultante, apguvu kinastētisko handlingu, maigo Bio-Enerģētiku, rebozo lakatu masāžu, Baha ziedu terapiju, Kraniosakrālo terapiju u.c. Tieši tapēc arī manu ikdienu arvien vairāk aizņēma darbs ar mazuļiem un viņu vecākiem.

Pienāca brīdis, kad sapratu, ka nevaru vairs darīt abas lietas - konsultēt vecākus un vadīt veikalu. Tā kā manu sirdi pilnībā ir aizņēmis darbs ar jaundzimušajiem un viņu vecākiem, pašreiz visu savu laiku veltu tikai konsultatīvajam darbam.

ManiSlingi salons no 2014.gada atrodas mazās, ļoti mājīgās telpās Nometņu ielā 7 virs restorāna Fazenda.

Šajās telpās es piedāvāju nodarbības grupām no 3-5 cilvēkiem un individuālās konsultācijas. Salonā var arī iegādāties slingus un citas nēsāšanas ierīces, kā arī slingošanas aksesuārus. Darba laiks ir limitēts, jo salonā varu būt tikai brīvajā laikā starp konsultācijām un nodarbībām.

Dažas dienas mēnesī salonā strādā Anta Hraptoviča, kas ir ManiSlingi palīgs un jūsu konsultants, kad grūti saprast, ko labāk izvēlēties.

Man ir daži palīgi, kurus esam apmācījuši Bērnu nēsāšanas jautājumos, un kuri aktīvi darbojas jau vairākus gadus un vecina drošu bērna nēsāšanas izpratni savās pilsētās.

Dobelē darbojas Agnese Zariņa (ManiSlingi konsultante) - sniedz individuālas konsultācijas un grupu nodarbības tuvākajā apkārtnē. Pie viņas var iegādāties arī ManiSlingi piedāvātos slingus.

Valmierā un tās apkārtnē darbojas Lita Dudele (Slingu Skolas apmācīta konsultante) - sniedz individuālas konsultācijas un vada grupu nodarbības.

Priecāšos jūs satikt ManiSlingi salona telpās, palīdzēt un konsultēt par bērna nēsāšanu slingā, par handlingu, zīdīšanu, kā arī dažādiem emocionāliem jautājumiem.

Uz tikšanos!

Evita Žvagiņa-Jākobsone

www.manislingi.lv vadītāja un idejas autore.

Sertificēta Bērnu nēsāšanas konsultante  („Die Trageschule ®”, www.trageschule-dresden.de, www.trageschule.co.uk)

Sertifikāts zīdaiņu kinastētiskajā handlingā (© Maietta-Hatch Kinaesthetics)

Zīdīšanas  konsultante (RSU sertifikāts Nr. 2011/26559)

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"