Šūpulītis ar krustu uz muguras

Siešanas veids piemērots no dzimšanas. Šis veids nebūs piemērots barošanai ar krūti slingā, jo māmiņas krūtis aizsegs auduma kārta. Ņemot vērā, ka šajā siešanas veidā mazuli notur viena auduma kārta, tas nekad nebūs tik stabils kā kāds cits siešanas veids, kur mazuli notur vairākas auduma kārtas. Īpaši labi piemērots šis siešanas veids būs mazuļa pirmajos divos mēnešos un karstos laika apstākļos īsiem pārgājieniem vai nēsāšanai pa māju.

 

 

 

 

 

 

                                
Aplieciet slingu sev ap kaklu tā, lai slinga cilpa atrastos mazliet zem jūsu krūtīm un abi slinga gali karātos no jūsu pleciem uz muguras vienādā garumā. Mugurpusē slinga galus sakrustojiet un... ...virziet uz priekšpusi. Slinga galus sasieniet uz sava gurna dubultmezglā.
Priekšpusē lakata cilpai ir jāatrodas uz jūsu vēdera apmēram līdz viduklim. Pārliecinieties vai lakats ir izvērsts. Uzlieciet mazuli uz sava pleca un... ...virziet viņu horizontāli lakata cilpā.
Mazuļa galviņai jāatrodas jūsu krūšu augstumā. Sagrieziet lakatu uz sava pleca, tādejādi pievelkot mazuļa ķermenīti cieši sev klāt.

 

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"