ManiSlingi izstādē "Bērnu pasaule 2018"

No 13. līdz 15. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā bērnu preču un pakalpojumu izstāde “Bērnu pasaule 2018”, kurā piedalīsimies arī mēs.

Stendā “Mēs – mammai un ģimenei” kopīgi darbosies ManiSlingi.lv, Latvijas Dūlu Apvienība, Latvijas zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija un Silk&milk.

Mūsu stendā piedāvāsim iegūt informāciju par dūlu, zīdīšanas konsultantu un bērnu nēsāšanas konsultantu atbalstu un pakalpojumiem jaunajiem vecākiem. Izstādes viesi pie mums varēs vienkārši atpūsties no izstādes kņadas mūsu stenda dīvāniņos, bērniem ļaujot darboties ar montesori materiāliem, iegādāties slingus, ergonomiskās somas, apģērbu zīdīšanas laikam, saņemt Latvijas labāko konsultantu  konsultācijas par bērniņa gaidību laiku, zīdīšanu, hendlingu un nēsāšanu slingā!

Silk&milk prezentēs jaunumus ar 20% atlaidi, bet izpārdošanas precēm dāvās līdz pat 70% atlaides. Tāpat arī Silk&milk palīdzēs izvēlēties katrai māmiņai piemērotāko tērpu bērniņa zīdīšanas laikam.

ManiSlingi piedāvās izmēģināt un iegādāties dažādus slingus un ergonomiskās somas ar patīkamām atlaidēm, konsultēs par piemērotākās nēsāšanas ierīces izvēli. Pie mums varēsiet arī atstāt ratus un doties apskatīt izstādi bez tiem, ar mazuli iesietu slingā.

Tāpat varēsiet iegūt noderīgu informāciju par Montesori pedagoģijas pamatprincipiem, kā to pielietot pavisam maziem un lielākiem bērniņiem un kādu pamatu tā dod turpmākai bērna attīstībai un izglītībai.

Piedāvāsim slingus no Didymos, LittleFrog, LennyLamb, Manduca, Beloved ražotājiem, ergonomiskās somas no Boba, Manduca, JePorteMonBebe, LennyLamb, Isara u.c ražotājiem, kā arī Montesori materiālus no Absorbent Minds, Nienhuis Montessori un Heutink.


Latvijas Dūlu apvienība piedāvās saņemt dūlu konsultācijas, uzzināt par dūlu aktivitātēm, iepazīties ar dūlām no visas Latvijas, pašūpoties rebozo lakatos un vienkārši atpūsties!


Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultanu asociācijas konsultanti pastāstīs par zīdīšanas konsultantu darbu, atbildēs uz dažādiem, ar jaundzimušā zīdīšanu saistītiem, jautājumiem un informēs par bezmaksas atbalsta iespējām Rīgā.

Priecāsimies jūs satikt, atbildēt uz jautājumiem un praksē izmēģināt mūsu piedāvātos pakalpojumus un preces!ManiSlingi.lv Latvijā darbojas jau desmito gadu un visus šos gadus cītīgi strādā, lai zīdaiņu un vecāku kopā būšana gan slingos, gan uz vecāku rokām būtu harmoniska, droša un nekaitīga. Ar šī gada janvāri esam uzsākuši Montesori pedagoģijas materiālu projektu.


Latvijas Dūlu apvienība darbojas kopš 2010.gada, un šobrīd tajā apvienojušās vairāk nekā 80 dūlas un dūlas apmācībā. Dūlas ir apguvušas īpašas zināšanas un prasmes, lai atbalstītu sievieti un ģimeni grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikā. Dūla sniedz nemedicīnisku – emocionālu, fizisku un informatīvu – atbalstu neatkarīgi no sievietes izvēlētās dzemdību vietas. 

Biedrība “Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultanu asociācija” ir dibināta 2011. gadā. Biedrības mērķis ir uzlabot sabiedrības veselību, palielinot Latvijā bērnu skaitu, kurus ēdina ar mātes pienu.

Silk&Milk ir radīts ikvienai sievietei, katrā atraisot dievieti, bet īpaši veltīts māmiņai. Silk-simbolizē sievišķību, maigumu un svētkus. Šīs līnijas aizsākums ir koši samta topi ar tillu un zīda kleitas īpašiem mirkļiem. Milk - tās ir pamatvērtības: ģimene un sieviete - māmiņa, spēks un mīlestība, ko viņa izstaro. Dažādu toņu un nokrāsu topi un kleitas ērtākai ikdienai no viskozes un kokvilnas audumiem ar pārdomātiem dizaina risinājumiem.


Vairāk:

www.manislingi.lv
www.dulas.lv
www.silkandmilk.com

www.zidit.lv


Seko mums:
www.facebook.com/ManiSlingi/
www.facebook.com/dulusarunas/

www.facebook.com/silkandmilk/

Piektdien un svētdien jūs varēsiet saņemt konsultācijas no Sertificētas bērnu nēsāšanas konsultantes Evitas Žvagiņas-Jākobsones, piektdien, sestdien un svētdien uz jūsu jautājumiem atbildēs ManiSlingi palīgs un Montesori projekta ieviesēja Anta Hraptoviča.

Izstādes laikā ceram uz Jūsu sapratni, ka nespēsim operatīvi atbildēt uz e-pastiem un apstrādāt internetveikala pasūtījumus.

Uz tikšanos izstādē!

Vairāk informācijai par izstādi:

http://www.bt1.lv/bernupasaule/

 

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"