Schleich figūriņu koppasūtījums!

Mūsu mīļajiem mazajiem klientu bērniem, kas jau paaugušies un sāk pētīt pasauli, ManiSlingi komanda piedāvā lielisku iespēju pievienoties Schleich figūriņu koppasūtījumam!

Schleich ir vācu uzņēmums ar 80 gadu pieredzi, kas ražo ļoti augstas kvalitātes, bērniem drošas figūriņas, kas ļoti precīzi atveido konkrētā dzīvnieka, cilvēka, dinozaura, pasaku vai multfilmu tēla, kā arī dažādu priekšmetu reālo formu un krāsu.

Šīs figūriņas ir iecienīts materiāls Montesori skolotājiem, kā arī citiem reālistiskās skolas atbalstītājiem. Bērniem tie veiciena radošumu un sniedz iespēju iepazīt un izpētīt dzīvniekus visās niansēs. Figūriņas ir smalkas, bet izturīgas, visi izmantotie materiāli tiek testēti un sertificēti.

Lai iepazītos ar Schleich figūriņām, izpētiet katalogu šiet

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un figūriņu plauktu salonā neveidosim, tad cenu piedāvājums, lielākoties, ir daudz patīkamāks kā daudzos veikalos un internetveikalos. Arī ManiSlingi internetveikalā šīs figūriņas pagaidām nebūs nopērkamas.

Lai pievienotos koppasūtījumam, uz e-pastu info@manislingi.lv, nosūtiet ziņu, ka vēlaties pievienoties koppasūtījumam. Atbildē saņemsiet tabulu ar šajā koppasūtījumā pieejamajām figūriņām un to cenām. Kad būsiet izvēlējušies, līdz otrdienai, 5.decembrim, plkst.15:00, uzrakstiet uz to pašu e-pastu vai zvaniet uz telefonu 26464461 (Anta) par savu izvēli, norādot figūriņas artikulu (tabulā un katalogā tas norādīts ar pieciem cipariem) un nosaukumu. Mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas būs līdz pasūtījuma veikšanas laikam jāapmaksā, atsūtot mums maksājuma uzdevumu.

6.decembrī, plkst. 14:00 veiksim pasūtījumu!

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu info@manislingi.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Jau dažu dienu laikā ManiSlingi salonā figūriņas būs saņemamas ManiSlingi salonā. Ja līdz mums netiekat, tad varam piedāvāt nosūtīt caur Omniva pakomātiem vai DPD kurjeru. Mārupē, iepriekš vienojoties, piegāde bezmaksas!

Nākošais Schleich figūriņu koppasūtījums, visticamāk, būs janvārī, kad būs dabūjamas arī īpašākas un retāk pieprasītas kataloga figūriņas.

Ar Schleich produkciju un kompāniju vairāk var iepazīties viņu mājaslapā www.schleich-s.com

Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo turpmāk plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži :)

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"