AbsorbentMinds un NIENHUIS Montesori materiāli

Tā kā mēs esam Montesori filozofijas un pedagoģijas karsti atbalstītāji un sekotāji, vēlamies saviem klientiem piedāvāt pašus labākos un kvalitatīvākos no pasaulē ražotajiem Montesori materiāliem, par kuru atbilstību Dr.Marijas Montesori izstrādātajiem kritērijiem konkrētajam materiālam domstarpības skolotāju vidū nepastāv. NIENHUIS un AbsorbentMinds materiālus par vislabākajiem atzīst visi Montesori skolotāji visā pasaulē.

AbsorbentMinds ir ģimenes uzņēmums Lielbritānijā, kas darbojas jau kopš 2004.gada un ražo augstas kvalitātes Montesori materiālus, kas tiek izgatavoti tikai no augstvērtīgiem izejmateriāliem ar atbilstošām vielu īpašībām, kas paredzēti noteiktas prasmes apguvei. Ja kāda no materiāla mazākajām detaļām ir nozaudēta, tad ir dabūjamas arī rezerves daļas. Tie ir savstarpēji savienojami (kad tas ir paredzēts), turklāt nav jāšaubās par materiāla pareizajiem izmēriem, svaru, krāsu un citām īpašībām, kas raksturo kvalitatīvu un pilnībā Dr.Marijas Montesori idejai atbilstošu materiālu.

Savukārt, NIENHUIS Montesori ir autentisks, pasaulē slavenākais Montesori materiālu ražotājs. Šo zīmolu 1929.gadā izveidoja Alberts Nienhuis sadarbībā ar pašu Dr.Mariju Montesori, lai radītu tieši tādus materiālus, kas pilnībā atspoguļo viņas vīziju par izglītību. Šis zīmols joprojām ir vadošais starp visiem pārējiem zīmoliem - tam ir visplašākais materiālu, informatīvo materiālu, palīgmateriālu un mēbeļu klāsts, kas aptver visas tēmas; NIENHUIS Montesori rūpējas, lai saglabātu Dr.Marijas Montesori mantojumu, kā arī ražo laikmetam atbilstošus, inovatīvus materiālus, izmantojot tikai pašas labākās izejvielas, īpašu rūpību pievēršot vissmalkākajām detaļām.

Tā kā Montesori materiāli nav pats lētākais prieks, to iegāde parasti tiek plānota ilgstošakā laika periodā. Arī mēs, veidojot šo Montesori materiālu koppasūtījumus, tos plānosim pa grupām un tēmām, lai varētu Jums piedāvāt labāko iespējamo cenu par šiem augstākās kvalitātes materiāliem.

AbsorbentMinds un NIENHUIS Montesori materiālus pasūtīsim vidēji reizi mēnesī. AbsorbentMinds zīmola materiālus pasūtīsim pa tēmām un konkrētiem produktiem, kurus norādīsim pirms katra koppasūtījuma. NIENHUIS Montesori zīmola materiāliem šāda ierobežojuma nebūs.

Tā kā Montesori materiālu plauktu mūsu salonā neveidosim, tad mēs saviem klientiem, kas piedalās koppasūtījumos, varēsim piedāvāt labāko iespējamo cenu, kas nebūs lielāka par AbsorbentMinds un NIENHUIS Montesori mājaslapu veikalos norādītajām cenām, turklāt bez piegādes izmaksām!

Tāpēc aicinām visus, kas vēlas piedalīties koppasūtījumos, atsūtīt uz e-pastu info@manislingi.lv savu Montesori materiālu vēlmju sarakstu, izkārtojot to prioritārā secībā (sākumā liekot tos materiālus, kas ir nepieciešami visātrāk). Šos sarakstus gaidīsim līdz 19.janvārim. Tos izvērtējot, sastādīsim pasūtījumu plānu un nosūtīsim konkrētu cenu piedāvājumu visiem atsūtītajiem vēlmu sarakstiem līdz 22.janvārim. Sastādītajam koppasūtījumu plānam visa gada garumā varēs pievienoties jebkurš interesents!

Pirmais Montesori materiālu koppasūtījums tiks veikts 29.janvārī, līdz tam laikam vienojoties par pasūtāmajiem materiāliem un apmaksājot mūsu izrakstīto rēķinu!

  • Ar AbsorbentMinds Montesori materiālu piedāvājumu var iepazīties šeit

          !! Ņemiet vērā, ka AbsorbentMinds mājaslapas veikalā visas cenas ir norādītas bez PVN! Lai zinātu, kāda ir pilnā cena, pie norādītās cenas jāpieskaita 21% !!

          Par AbsorbentMinds zīmolu plašāk var uzzināt viņu mājaslapā www.absorbentminds.co.uk

  • NIENHUIS Montesori materiālu piedāvājumu var aplūkot šeit

          Par NIENHUIS Montesori plašāk viņu mājaslapā www.nienhuis.com

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu info@manislingi.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo turpmāk plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži :)

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"