AbsorbentMinds un NIENHUIS Montesori materiāli - koppasūtījums MARTĀ

Tā kā mēs esam Montesori filozofijas un pedagoģijas karsti atbalstītāji un sekotāji, vēlamies saviem klientiem piedāvāt pašus labākos un kvalitatīvākos no pasaulē ražotajiem Montesori materiāliem, par kuru atbilstību Dr.Marijas Montesori izstrādātajiem kritērijiem konkrētajam materiālam domstarpības skolotāju vidū nepastāv. NIENHUIS un AbsorbentMinds materiālus par vislabākajiem atzīst visi Montesori skolotāji visā pasaulē.

AbsorbentMinds ir ģimenes uzņēmums Lielbritānijā, kas darbojas jau kopš 2004.gada un ražo augstas kvalitātes Montesori materiālus, kas tiek izgatavoti tikai no augstvērtīgiem izejmateriāliem ar atbilstošām vielu īpašībām, kas paredzēti noteiktas prasmes apguvei. Ja kāda no materiāla mazākajām detaļām ir nozaudēta, tad ir dabūjamas arī rezerves daļas. Tie ir savstarpēji savienojami (kad tas ir paredzēts), turklāt nav jāšaubās par materiāla pareizajiem izmēriem, svaru, krāsu un citām īpašībām, kas raksturo kvalitatīvu un pilnībā Dr.Marijas Montesori idejai atbilstošu materiālu.

Savukārt, NIENHUIS Montesori ir autentisks, pasaulē slavenākais Montesori materiālu ražotājs. Šo zīmolu 1929.gadā izveidoja Alberts Nienhuis sadarbībā ar pašu Dr.Mariju Montesori, lai radītu tieši tādus materiālus, kas pilnībā atspoguļo viņas vīziju par izglītību. Šis zīmols joprojām ir vadošais starp visiem pārējiem zīmoliem - tam ir visplašākais materiālu, informatīvo materiālu, palīgmateriālu un mēbeļu klāsts, kas aptver visas tēmas; NIENHUIS Montesori rūpējas, lai saglabātu Dr.Marijas Montesori mantojumu, kā arī ražo laikmetam atbilstošus, inovatīvus materiālus, izmantojot tikai pašas labākās izejvielas, īpašu rūpību pievēršot vissmalkākajām detaļām.

Tā kā Montesori materiāli nav pats lētākais prieks, to iegāde parasti tiek plānota ilgstošakā laika periodā. Arī mēs, veidojot Montesori materiālu koppasūtījumus, tos plānojam pa grupām un tēmām, lai varētu Jums piedāvāt labāko iespējamo cenu par šiem augstākās kvalitātes materiāliem.

Saviem klientiem, kas piedalās koppasūtījumos, varēsim piedāvāt labāko iespējamo cenu, kas nebūs lielāka par AbsorbentMinds un NIENHUIS Montesori mājaslapu veikalos norādītajām cenām, turklāt bez piegādes izmaksām! Materiāliem, kuri būs nopērkami pie mums salonā un internetveikalā, cena būs nedaudz lielāka.

AbsorbentMinds un NIENHUIS Montesori materiālus pasūtīsim vidēji reizi mēnesī. AbsorbentMinds zīmola materiālus pasūtīsim pa tēmām un konkrētiem produktiem, NIENHUIS Montesori zīmola materiāliem šāda ierobežojuma nebūs.

Aptuvenais pasūtījumu plāns līdz jūnijam:

Marta sākums

Sajūtu materiāli no AbsorbentMinds - rozā tornis, rozā torņa statīvs, tūkstoša kubi, 1cm rozā torņa kubi, brūnās trepes, sarkanie stieņi, sarkano stieņu statīvs, Valodas materiāls no AbsorbentMinds - Metāla ieliktņi, statīvi metāla ieliktņiem, ieliktņu papīrs.

Tā kā AbsorbentMinds piedāvājumā cilindu bloki un krāsainie cilindri ne vienmēr ir vislabākajā kvalitātē, tikai šajā koppasūtījumā piedāvājam īpašu cenu Nienhuis cilindru blokiem un krāsainajiem cilindriem.

Vairāk par marta koppasūtījumu, lūdzam skatīt informācijā zem tabulas! 

Aprīlis

Sajūtu un matemātikas materiāli no AbsorbentMinds

Īpaši cenu piedāvājumi Nienhuis matemātikas pērlīšu materiāliem, kā arī svara sajūtu materiāliem.

Plašāka informācija būs pieejama tuvojoties koppasūtījuma laikam!

Maijs Matemātikas un ģeogrāfijas materiāli no AbsorbentMinds
Jūnijs Bioloģijas un praktiskās dzīves materiāli no AbsorbentMinds

Montesori materiālu koppasūtījums tiks veikts 9.martā (pārcelts uz 16.martu!), līdz tam laikam vienojoties par pasūtāmajiem materiāliem un apmaksājot mūsu izrakstīto rēķinu!

Pasūtāmie materiāli martā no AbsorbentMinds:

Protams, Jūs varat jautāt arī par iespējām pievienot kādu citu Jūs interesējošo AbsorbentMinds Montesori materiālu, un mēs šo iespēju izskatīsim :) Ar AbsorbentMinds Montesori materiālu pilno piedāvājumu var iepazīties šeit

          !! Ņemiet vērā, ka AbsorbentMinds mājaslapas veikalā visas cenas ir norādītas bez PVN un, visticamāk, angļu mārciņās! Lai zinātu, kāda ir pilnā cena, jānomaina valūta un pie norādītās cenas jāpieskaita 21% !!

Par AbsorbentMinds zīmolu plašāk var uzzināt viņu mājaslapā www.absorbentminds.co.uk

Īpašais cenu piedāvājums tikai marta koppasūtījumā šādiem NIENHUIS Montesori materiāliem:

Ar visu NIENHUIS Montesori materiālu piedāvājumu var aplūkot šeit

Par NIENHUIS Montesori plašāk viņu mājaslapā www.nienhuis.com

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu info@manislingi.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo turpmāk plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži :)

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"