NIENHUIS Montessori - koppasūtījums APRĪLĪ

Tā kā mēs esam Montesori filozofijas un pedagoģijas karsti atbalstītāji un sekotāji, vēlamies saviem klientiem piedāvāt pašus labākos un kvalitatīvākos no pasaulē ražotajiem Montesori materiāliem, par kuru atbilstību Dr.Marijas Montesori izstrādātajiem kritērijiem konkrētajam materiālam domstarpības skolotāju vidū nepastāv.

NIENHUIS Montesori ir autentisks, pasaulē slavenākais Montesori materiālu ražotājs. Šo zīmolu 1929.gadā izveidoja Alberts Nienhuis sadarbībā ar pašu Dr.Mariju Montesori, lai radītu tieši tādus materiālus, kas pilnībā atspoguļo viņas vīziju par izglītību. Šis zīmols joprojām ir vadošais starp visiem pārējiem zīmoliem - tam ir visplašākais materiālu, informatīvo materiālu, palīgmateriālu un mēbeļu klāsts, kas aptver visas tēmas; NIENHUIS Montesori rūpējas, lai saglabātu Dr.Marijas Montesori mantojumu, kā arī ražo laikmetam atbilstošus, inovatīvus materiālus, izmantojot tikai pašas labākās izejvielas, īpašu rūpību pievēršot vissmalkākajām detaļām.

Tā kā veicam pasūtījumu tikai balstoties uz Jūsu izteiktajām vēlmēm un NIENHUIS Montessori plauktu salonā pagaidām neveidosim, tad mēs piedāvājam šos izcilos Montessori materiālus par daudz draudzīgākām cenām, kā citos ārzemju internetveikalos (Latvijā šie materiāli pagaidām nekur citur nav iegādājami) un paša ražotāja mājaslapā. Arī ManiSlingi internetveikalā šie materiāli pagaidām nebūs nopērkami.

Visu NIENHUIS Montesori materiālu piedāvājumu var aplūkot šeit

Lai pievienotos koppasūtījumam, uz e-pastu info@manislingi.lv, nosūtiet ziņu ar Jūsu kāroto NIENHUIS Montessori materiālu, norādot nosaukumu un saiti uz adresi, kur esat to atraduši. Atbildē saņemsiet mūsu cenas piedāvājumu Jūsu izvēlētajiem materiāliem. Kad būsiet izlēmuši, līdz pirmdienai, 15.aprīlim, uzrakstiet uz to pašu e-pastu vai zvaniet uz telefonu 26464461 (Anta) par savu izvēli, un mēs Jums nosūtīsim rēķinu, kas būs līdz pasūtījuma veikšanas laikam jāapmaksā, atsūtot mums maksājuma uzdevumu.

16.APRĪLĪ veiksim pasūtījumu!

Ja rodas jautājumi, droši dodiet ziņu uz e-pastu info@manislingi.lv vai zvaniet pa telefonu 26464461 (Anta)

Kad būsim saņēmuši sūtījumu, dosim Jums ziņu! Materiālus būs iespējams izņemt ManiSlingi salonā. Ja līdz mums netiekat, tad varam piedāvāt nosūtīt caur Omniva pakomātiem vai DPD kurjeru, kas gan ir par papildus samaksu. Mārupē, iepriekš vienojoties, piegāde bezmaksas!

Nākamais NIENHUIS Montessori koppasūtījums būs maijā!

Par NIENHUIS Montesori plašāk viņu mājaslapā www.nienhuis.com

Sekojiet līdzi arī turpmākiem jaunumiem par koppasūtījumiem, jo turpmāk plānojam tos veikt no vairākiem, mūsuprāt, izcilas kvalitātes ražotājiem un darīsim to diezgan bieži :)

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"