Bērna nēsāšanas iespējas un aktīva dzīvošanās uz grīdas no 4 mēnešiem. (Mārupe, Mammu Pitstops).

Datums: 30.01.2019

Laiks: 11:00

Vieta: Mārupe, Lielā iela 19 - k3, Mammu Pitstops

Mazulis pēc 4 mēnešu vecuma ir kustīgs un aktīvs, tāpēc ir svarīgi viņa vēlmi pēc kustībām neierobežot un piedāvāt viņam aktīvas rotaļāšanās iespējas un nēsāšanu saskaņā ar viņa ķermeņa vajadzībām.

Izrunāsim mazuļa anatomiskās pamatīpatnības šajā vecumposmā un noskaidrosim, kas ir svarīgākais, kas viņam jāapgūst uz grīdas un kā to vislabāk nodrošināt. Apskatīsim bērna nēsāšanas iespējas dažādās nēsāšanas palīgierīcēs.

Tiem, kuri iemīlējuši garo lakatu piedāvāsim apgūt vienkāršu siešanas veidu uz vēdera un brīvus siešanas veidus uz gurna, lai respektētu mazuļa vēlmi vairāk redzēt.

Tiem, kuriem garā lakata siešana mulsina, būs iespēja apgūt nēsāšanas burvību ar ergonomisko somu, Reobozo jeb īso slingu un riņķu slingu uz gurna. Apskatīsim dažādus ergosomu modeļus, lai atrastu sev vispiemērotāko.

Nodarbības ilgums 2 stundas. 

Maksā par nodarbu iekļauti izdales materiāli.

Nodarbību vada Sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante un zīdīšanas konsultante, pēcdzemdību dūla apmācībā Evita Žvagiņa-Jākobsone.

Mācīsimies vienkāršākus, brīvākus nēsāšanas veidus šajā vecuma periodā, kad mazulis kļuvis tik aktīvs!

Ja, piesakoties uz nodarbību ārpus salona darba laika, nesaņemiet apstirpinājuma e-pastu, droši nākat uz nodarbību, vai zvaniet 27756577, vai 26454882!

Cena: € 20.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"