Nēsāšana slingā no 4 mēn.(RīGA, Nometņu ielā 7)

Datums: 31.08.2020 (Pirmdiena)

Laiks: 11:00

Vieta: Nometņu iela 7, ieeja no pagalma, dzeltenas durvis, 2.stāvs, ManiSlingi mājas.

Mazulis pēc 4 mēnešu vecuma ir diezgan kustīgs un aktīvs, tāpēc šajā nodarbībā mācīsimies neierobežot mazuļa kustības un cienīt viņa ķermeņa vajadzības.

Tiem, kuri iemīlējuši garo lakatu piedāvāsim apgūt vienkāršu siešanas veidu uz vēdera un brīvus siešanas veidus uz gurna, lai respektētu mazuļa vēlmi vairāk redzēt.

Tiem, kuriem garā lakata siešana mulsina, būs iespēja apgūt nēsāšanas burvību ar ergonomisko somu, Mei Tai slingu, Reobozo jeb īso slingu un riņķu slingu uz gurna.

Pēc 4 mēnešu vecuma siešanas veidi ir daudz vienkāršāki un daudz brīvāki, tāpat arī iespējas pielietot dažādus slingu veidus stipri palielinās, tāpēc droši nāciet, lai atrastu piemērotāko tieši sev!

Nodarbības ilgums 2 stundas. 

Grupā līdz 4 mazuļiem ar vienu vai abiem vecākiem.

Maksā par nodarbu iekļauti izdales materiāli.

Nodarbību vada Sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante un zīdīšanas konsultante, pēcdzemdību dūla apmācībā Evita Žvagiņa-Jākobsone.

Mācīsimies vienkāršākus, brīvākus nēsāšanas veidus šajā vecuma periodā, kad mazulis kļuvis tik aktīvs!

Ja, piesakoties uz nodarbību ārpus salona darba laika, nesaņemiet apstirpinājuma e-pastu, droši nākat uz nodarbību, vai zvaniet 27756577, vai 26454882!

Lūdzam atbildīgi izturēties pret savu pieteikumu un ziņot 24 stundas pirms nodarbības sākuma, ja jūsu plāni apmeklēt nodarbību ir mainījušies. Ja jūs ziņojat dažas stundas pirms nodarbības, tad nav iespējas šo vietu piedāvāt tiem vecākiem, kuri gaida rindā vai arī konsultante ierodas uz nodarbības vietu par velti. Diemžēl, tā ir ikdiena, ka no 4 cilvēku grupas bez brīdinājuma var neierasties 3 cilvēki. Lūdzu, cieniet citu cilvēku laiku!

Cena: € 20.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"