Punčballītes

PunčBallītes u.c. skaistas sanākšanas. Ilgums: 2-3 stundas. Samaksa: 50 eur.

Pēdējos gados arī Latvijā populāras kļuvušas Punčballītes, kurās draudzenes un tuvas sievietes sveic jauno māmiņu ar gaidāmo bērniņu. Šādās ballītēs sieviete gaidībās tiek apdāvināta, lutināta, aprūpēta un viņai tiek piedāvātas dažādas izklaides kā arī noderīga informācija un praktiskas zināšanas par jaundzimušo.

Mūsu konsultante piedāvā dažādu tematiku Punčballītes, kurās tiek izstāstītas dažādas praktiskas lietas par mazuli, piedāvātas īpašas tehnikas, kas jaunajai mamiņai palīdzēs rupējoties par jaundzimušo. Noslēgumā jaunā māmiņa tiek izšūpota lakatos un/vai tiek piedāvāts dabīgās hennas mandalas zīmējums uz sievietes ķermeņa.

Piedāvājam ballītes par sekojošām tēmam:

  • Lakats un sievišķības noslēpumi. Kā lakats palīdzējis sievietēm dažādās kultūrās. Ko varam paņemt sev mūsdienās. Kā ar rebozo lakata palīdzību dalīties mīlestībā ar māsu, sievu, draudzeni, meitu, kā atbalstīt. Apgūsim dažādas senas tehnikas, kas lieliski noder gan gaidībās, gan dzemdībās, gan auklējot mazuli un vēl ilgi pēc dzemdībām. Vairosim savu sievišķo spēku un bursim brīnumus! Noslēgumā jauno māmiņu šūposim lakatos un zīmēsim dabīgās hennas mīlestības, aizsardzības un spēka mandalu + īpaša dāvana no konsultantes.

                             
        

  • Sajūtu nodarbība- Mēģināsim sajust kustību nozīmi, kustību ātrumu un kustību dabiskumu. Izjutīsim kā mūsu ķermenis reaģē uz dažādiem pieskārieniem un kustību veidiem, kad ķermenis atbrīvojas un kad tam ir nedabiski jāpiemērojas. Runāsim par pieskārienu un glāstu nozīmi. 

    Sajutīsim sevi lakatos, lai saprastu cik liela nozīme ir tam, kur savu bērnu liekam. Meklēsim viens otra acis, lai saredzētu, cik svarīgs mazulim ir acu kontakts.

    Mēģināsim atrast ceļu, kurš mūs nebiedē un kurš vairāk stāsta par mūsu spējām nevis kļūdām!Vairosim sevī sajūtu līmeni un paplašināsim redzesloku!

          Noslēgumā jauno māmiņu šūposim lakatos un zīmēsim dabīgās hennas mīlestības, aizsardzības un spēka mandalu un īpaša dāvana no konsultantes.

               

  • Kā bērna nēsāšana lakatā var palīdzēt sievietei atvieglot ikdienas rūpes! Uzzināsim kā lakats palīdz attīstīties mazulim harmoniski, kā mamiņai lakats palīdz saudzēt muguru un veicina piesaistes veidošanos starp mazuli un vecākiem. Praktiski mācīsimies iesiet mazuli slinga ar profesionālu leļļu palīdzību. Noslēgumā jauno māmiņu šūposim lakatos un zīmēsim dabīgās hennas mīlestības, aizsardzības un spēka mandalu + īpaša dāvana no konsultantes.

                                 

Kontakti: Tālr. Nr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv


Copyright © 2009 SIA "ATIVE"