Kā pareizi nēsāt zīdaini slingā līdz 4 mēn.

Datums: 09.04.2020 (Ceturtdiena)

Laiks: 14:00

Vieta: Mājās, pie datora! Pirms vebināra jums tiks nosūtīti vairāki e-pasti ar atgādinājumiem un saiti uz vebināra klasi!

Teorētiska apmācība par pareizu nēsāšanu šajā vecuma posmā, nēsāšanas metodes izvēli, slingu veidiem un praktiska apmācība ar garo šalli Dubultajam krusteniskajam veidam ar kabatu zem krusta.

Uzzināsim kas mazo ķermenīti šajā vecumposmā sasprindzina un kas ļauj kustības sajust brīvi. Kādi ir pamatnoteikumi, mazuli nēsājot slingā, kam jāpievērš uzmanība, lai mazulim nenodarītu pāri.

Pārrunāsim vai tiešām mazulis tik ļoti visu vēlas apkārt redzēt un kā bērna psihoemocionālais pārsātinājums traucē mazulim baudīt kopā būšanu ar vecākiem un apgrūtina ikdienas nēsāšanu.

Vebināru vada Evita Žvagiņa-Jākobsone - Sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante un zīdīšanas konsultante, apmācīttiesīga Kinestētiskā hendlinga konsultante, kraniosakrālās terapijas praktizētaja, manislingi.lv idejas autore.

Vebinārs ilgst 1-1,5 stundu.

Jautājumus par vebināra norisi varat uzdot Evitai Žvagiņai-Jākobsonei - tālr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv

____________________________________________________________________________________________

Tagad tu arī Aizkrauklē, Liepājā, Smiltēnē vai Daugavpilī vari tikties ar tiem pašiem speciālistiem, ar kuriem tiekas rīdzinieces klātienē!

Vebināra dalības saite Tev tiks nosūtīta pasākuma dienā, dažas stundas pirms vebināra sākuma.

Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā un parole (izņemot bezmaksas vebināriem, tie pieejami visiem). Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, Tev ir nepieciešami skaļruņi.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds un jāakceptē dalība.

Vebināra laikā tu vari uzdot jautājumus vebināra vadītājam čatā, kā arī informēt vadītāju, ja kaut kas ir slikti redzams vai dzirdams.

Cena: € 10.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"