Darba laiks

Uzmanību! - Darba laiks pie mums var mainīties katru dienu!

Izlasi uzmanīgi!

   Tā kā mūsu galvenais darbs ir darbs ar mazuļiem un jaunajiem vecākiem, jo mēs sniedzam konsultācijas bērna nēsāšana, aprūpē un risinam sasāpējušos jaundzimušā zīdīšanas jautājumus, izmaiņas mūsu darba laikā var veidoties dienas laikā, jo mazuļi, kas pierakstījušies uz nodarbībām vai konsultācijām mēdz saslimt, slikti justies vai vienkārši neierasties, jo mūsu konsultantiem ir steidzmi jābrauc pie kāda bērniņa, kura problēma nevar ilgi gaidīt. 

   Katru nedēļu svētdienā tiek ielikts darba laiks uz nākamo nedēļu, bet, pirms došanās pie mums, vienmēr pārbaudiet vai nav radušās kādas izmaiņas.

   Ja plānojat braukt pie mums ar mazuli un cerat, ka kāds jums uzreiz varēs macīt siet slingu, arī vispirms piezvaniet un noskaidrojiet situāciju. Kopumā siet slingu mēs mācamies tikai nodarbībās un konsultācijās. Uz vietas salonā mēs jums palīdzēsim iesiet slingā vai ielikt ergonomiskajā somā mazuli, lai jūs vispār saprastu vai konkrētā pārnēsāšanas ierīce jums der. Bet, to visu mēs varam bez steigas izdarīt tikai tad, ja salonā jau nestāv priekšā tādi paši vecāki, ar tādām pašām vēlmēm vai arī ja mums nav steidzmi jāsapako kāds pasūtījums nodošanai kurjeram. Tāpēc vienmēr labāk piezvanīt, lai ar mazuli nav jāstāv un jāgaida.

   Ja netiekat nevienā no darba laikiem vai kavējat, droši sazinieties ar mums pa tālr. nr. 27756577 vai 26454882.


Darba laiks no 09.12. - 15.12.

P.  11.00 - 18.00

O.  Slēgts

T.  13.00 - 16.00 

C.  13.00 - 15.00

P.   Pēc pieprasījuma, tālr.nr. 26454882

S.  Slēgts

Sv.   Slēgts           
Atrodamies Āgenskalnā, Nometņu ielā 7, Fazendas ēka, ieeja no pagalma, 2.stāvs.

  

                               


Copyright © 2009 SIA "ATIVE"