Bezmaksas nodarbība par bērna nēsāšanu slingā, RīGA

Datums: 21.04.2018 (sestdiena)

Laiks: 12:00

Vieta: Nometņu iela 7 (ManiSlingi salons), ieeja no pagalma caur metāla vārtiņiem ēkai no otras puses.

Esam nolēmuši atjaunot savu seno tradīciju - vienu sestdienu mēnesī organizēt bezmaksas nodarbības, kurās topošie un esošie vecāki iegūst informāciju par savu mazuļu fizioloģiski un psiholoģiski drošu nēsāšanu uz rokām un slingā, zīdīšanas pozīcijām, par handlinga ietekmi uz mazuļa ķermeņa saspringumu un zīdīšanu, par dažādu nēsāšanas palīgierīču dažādību (garajiem slingiem, ergosomām, riņķu slingiem u.c.), kā arī var izmēģināt iesiet savu mazuli slingā-šallē vai kādā citā sev tīkamā slinga veidā.

ManiSlingi bezmaksas nodarbības paredzētas topošajiem un esošajiem vecākiem, lai par mazuļu nēsāšanu iegūtu pamata zināšnas. Tā kā šajās nodarbībās mēs neierobežojam apmeklētāju skaitu, tad iemācīties kārtīgi siet slingu-šalli šajās nodarbībās nevar, jo viens konsultants nevarēs pievērst uzmanību visiem. Ja jūsu mērķis ir iemācīties lietot slingu šalli dažādos siešanas veidos, jums piemērotāka būs kāda no maksas nodarbībām attiecīgajam vecumposmam, kur dalībnieku skaits tiek ierobežots līdz 4 un siešanas tehnika tiek pamatīgi apgūta!

Nodarbību vada Evita Žvagiņa-Jākobsone – Sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante, kinestētiskā hendlinga praktizētāja un zīdīšanas konsultante, pēcdzemdību dūla apmācībā, ManiSlingi idejas autore.

Nodarbības ilgums 2 stundas.

Nodarbībai ir obligāti jāpiesakās un pret savu pieteikumu jāizturās atbildīgi! Pie nepietiekama cilvēku skaita, nodarbību atcelsim!

Cena: € 0.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"