Bezmaksas nodarbība "Slings gaidību laikam un bērna nēsāšanai", RīGA

Datums: 11.05.2019 (sestdiena)

Laiks: 15:00

Vieta: Nometņu iela 7 (ManiSlingi salons), ieeja no pagalma caur metāla vārtiņiem ēkai no otras puses.

Eiropas Slingošanas nedēļas ietvaros aicinām visus interesentus uz bezmaksas nodarbību, kurā topošie un esošie vecāki iegūs informāciju par savu mazuļu fizioloģiski un psiholoģiski drošu nēsāšanu uz rokām, slingā un ergonomiskajā somā, zīdīšanas pozīcijām, par handlinga ietekmi uz mazuļa ķermeņa saspringumu un zīdīšanu, par dažādu nēsāšanas palīgierīču dažādību (garajiem slingiem, ergosomām, riņķu slingiem u.c.), kā arī var izmēģināt iesiet savu mazuli slingā-šallē vai kādā citā sev tīkamā slinga veidā.

Sievietes gaidību laikā varēs izmēģināt vēdera atbalsta tehnikas ar slingu.

ManiSlingi bezmaksas nodarbības paredzētas topošajiem un esošajiem vecākiem, lai par mazuļu nēsāšanu iegūtu pamata zināšnas, apskatītu un izmēģinātu dažādus slingu un ergosomu veidus.

Nodarbību vada Evita Žvagiņa-Jākobsone – Sertificēta bērnu nēsāšanas un zīdīšanas konsultante, kinestētiskā hendlinga praktiķe, ManiSlingi idejas autore.

Nodarbības ilgums 2 stundas.

Nodarbībai ir obligāti jāpiesakās, jo vietu skaits ir ierobežots un pret savu pieteikumu jāizturās atbildīgi! Tātad, ja netiec, pabrīdini, lai tiek kāds cits, kuram to ļoti vajag.

Cena: € 0.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"