Atbalsts bērna zīdīšanā

Konsultācija par zīdīšanas jautājumiem.

Esmu sertificēta Zīdīšanas konsultante un Stomatoloģijas institūta Šķeltņu centra konsultante bērna barošanā pie dažādām mutes un sejas problēmsituācijām, kā arī Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes locekle.

Palīdzu risināt dažādas zīdīšanas problēmsituācijas, konsultēju arī jau gaidību laikā, lai sagatavotos zīdīšanasi, kā arī konsultēju par zīdīšanas noslēgšanu. Palīdzu arī piemērot piena pumpja piltuves, lai piena atslaukšana, ja tā ir nepieciešama, būtu pēc iespējas efektīvāka.

Dažreiz pietiek tikai ar atbalstošiem vārdiem, pamatotu informāciju un pozīcijas sakārtošanu, bet dažreiz nepieciešams vairāk laika un pacietības. Zīdīšana ir nozīmīga gan bērna, gan mātes veselībai, bet ne vienmēr izmisīga turēšanās pie šīs patiesības var visiem palīdzēt. Strādāju arī ar jauktu barošanu, vai ekskluzīvu barošanu ar pudeli.

Lai vienotos par individuālajām konsultācijām zvaniet konsultantei Evitai pa zemāk norādīto tālruni.

Maksa par izbraukuma konsultāciju  70 EUR  (attālākos Rīgas rajonos (Vecmīlgrāvis, Bolderāja) 80 eur). Ogrē 60 EUR.

Konsultācija Rīgā, ManiSlingi salonā Nometņu ielā 7 (Āgenskalns) vai Ogrē, Kalna prospektā 3 - 40 EUR līdz 1,5 stundai, 50 EUR līdz 2 stundām.

Online konsultācija (videosaruna) - 1-1,5 stunda 30-40 EUR.

Atcelšana!

Konsultācijas laiku var atcelt 24 stundas pirms norunātā laika.

Ja par konsultācijas atcelšanu brīdina mazāk kā 24 stundas pirms norādītā laika, jāsedz puse no konsultācijas izmaksām 20 eur apmērā.

Ja uz konsultāciju klients neierodas bez brīdinājuma, jasedz pilna konsultācijas cena 40 eur apmērā.


Par mani zidit.lv - http://www.zidit.lv/our_team/evita-zvagina-jakobsone/


     Kontakti: Tālr. Nr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lvCopyright © 2009 SIA "ATIVE"