Darba laiks

Izlasi uzmanīgi!

Pirms braukšanas pie mums vienmēr piezvani, lai vienotos par laiku!

   Tā kā mūsu galvenais darbs ir darbs ar mazuļiem un jaunajiem vecākiem, jo mēs sniedzam konsultācijas bērna nēsāšanā, aprūpē un risinam sasāpējušos jaundzimušā zīdīšanas jautājumus, izmaiņas mūsu darba laikā var veidoties dienas laikā, jo mazuļi, kas pierakstījušies uz nodarbībām vai konsultācijām mēdz saslimt, slikti justies vai vienkārši neierasties, jo mūsu konsultantei ir steidzmi jābrauc pie kāda bērniņa, kura problēma nevar ilgi gaidīt.

Iespējams, ka tajā laikā, kad tu esi izlēmis pie mums atbraukt, jau divi citi ir piezvanījuši un būs priekšā, tātad tevi mēs nevarēsim uzreiz apkalpot. Mēs neesam veikals ar pārdevējiem, mēs esam divas konsultantes!

   Katru nedēļu svētdienā tiek ielikts darba laiks uz nākamo nedēļu, bet, pirms došanās pie mums, VIENMĒR PIEZVANI un pārbaudi vai nav radušās kādas izmaiņas.

   Ja mēs neceļam, tad esam aizņemti ar kādu bērniņu un noteikti atzvanīsim.

   Ja netiec nevienā no darba laikiem vai kavē, droši sazinieties ar mums pa tālr. nr. 26454882.    

   Izpēti zemāk ievietotos foto. Ar ratiņiem pie mums būs grūti iekļūt. Ratiņus atstājam pie durvīm vai nesam kopīgi augšā.

Darba laiks:

17.06 - 23.06

P. 11.00-17.30

O. 10.00-18.30

T. 11.00-15.00

C. 14.00-16.30

P. Slēgts, konsultācijas Ogrē, Kalna prospektā 3.

S., Sv. Slēgts
Atrodamies Āgenskalnā, Nometņu ielā 7, Fazendas ēka, ieeja no pagalma, durvis blakus iekšpagalma terasei,  2.stāvs.

Šovasar mums bija nelieli remonta darbi, tāpēc durvis pašreiz bez roktura. Pagalmā dodies uz kreiso pusi un meklē dzeltenīgās, stiklotās durvis. Aiz durvīm stāvas kāpnes, tās būs īstās.

  

                               


Copyright © 2009 SIA "ATIVE"