Darba laiks

Uzmanību! - Darba laiks pie mums var mainīties katru dienu!

Pirms došanās pie mums vispirms piezvani!!!


Piektdien, 18.12 strādājam no 12.00 - 17.00


Sākot ar 21.12.2020 ManiSlingi veikals darbojas tikai internetveikala režīmā.

Preču saņemšana Nometņu ielā 7, iepriekš vienojoties.

Konsultācijas par bērniņa nēsāšanu hendlingu un zīdīšanas problēmsituāciju risināšnu no 21.12.2020-11.01.2021 pieejamas tikai online režīmā.


Atrodamies Āgenskalnā, Nometņu ielā 7, Fazendas ēka, ieeja no pagalma, 2.stāvs.

Izlasi uzmanīgi!

   Tā kā mūsu galvenais darbs ir darbs ar mazuļiem un jaunajiem vecākiem, jo mēs sniedzam konsultācijas bērna nēsāšanā, aprūpē un risinam sasāpējušos jaundzimušā zīdīšanas jautājumus, izmaiņas mūsu darba laikā var veidoties dienas laikā, jo mazuļi, kas pierakstījušies uz nodarbībām vai konsultācijām mēdz saslimt, slikti justies vai vienkārši neierasties, jo mūsu konsultantei ir steidzmi jābrauc pie kāda bērniņa, kura problēma nevar ilgi gaidīt. Jo tajā laikā, kad tu esi izlēmis pie mums braukt, jau divi citi ir piezvanījuši un būs priekšā, tātad tevi mēs nevarēsim uzreiz apkalpot. Mēs neesam veikals ar pārdevējiem, mēs esam divas konsultantes!

Tāpēc, pirms došanās pie mums, vispirms vienmēr piezvani un noskaidro, vai tev ar zīdaini nebūs jāstāv un jāgaida. Ja mēs neceļam, tad esam aizņemti ar kādu bērniņu un noteikti atzvanīsim.

   Katru nedēļu svētdienā tiek ielikts darba laiks uz nākamo nedēļu, bet, pirms došanās pie mums, vienmēr PIEZVANI un pārbaudi vai nav radušās kādas izmaiņas.

   Ja netiec nevienā no darba laikiem vai kavē, droši sazinieties ar mums pa tālr. nr. 26454882.    


  

                               


Copyright © 2009 SIA "ATIVE"