Atteikums

Saskaņā ar Patērētāju tiesībām, jums ir tiesības atteikties no preces divu nedēļu laikā pēc preces iegādes. Atteikšanās no preces tiek nodrošināta atbilstoši LR likumdošanai (Patērētāju tiesību aizsardzības likuma  10.pants - Distances līgums, 12.pants - Atteikuma tiesības  u.c.).
Šajā gadījumā Jums ir jābūt saglabātai kvītij vai čekam (ja esat maksājis skaidrā naudā) vai rēķinam.

Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu


I. Atteikuma tiesības:


1.
 Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs SIA “ATIVE”, juridiskā adrese Meža prospekts 4a-15, Ogre, LV-5001, tālruņa numuri: 26454882, 27756577, e-pasta adrese: info@manislingi.lv  par lēmumu atteikties no šā līguma, rakstot e-pastā vai zvanot uz norādītajiem tālruņa numuriem. 

4. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

5. ATTEIKUMA VEIDLAPA.


II.
 Atteikuma radītās sekas:


5.
 Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.

6. Jums preces jānodod ManiSlingi salonā Nometņu ielā 7, Rīgā, LV-1048, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ uz ManiSlingi salonu Nometņu ielā 7, Rīgā, pirms 14 dienu termiņa beigām. Lūdzu ņemt vērā, ka SIA ATIVE par precēm, kas sūtītas pa pastu, to pieņemšanas brīdī ir tiesības fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Gadījumos, kad nosūtot preces uz ManiSlingi salonu, izmantojot kurjerpastu, SIA ATIVE konstatēs preces bojājumus vai preces neatbilstību vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi, Jūs tiksiet informēts un Jums tiks nosūtīta konstatācijas akta kopija. Rekomendējam preces nodot klātienē, Rīgā, Nometņu ielā 7.

7. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. 

8.  Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā, piemēram, slingu vai ergonomisko somu jūs varat izņemt no iepakojuma, attīt vaļā detaļas un ielikt tajā bērnu, lai pārliecinātos, ka soma vai slings atbilst preces aprakstā norādītajam bērna nēsāšanas mērķim). Atteikuma tiesības nevar tikt izmantotas, ja jūs 2 nedēļas esat lietojis somu vai slingu un sapratis, ka tomēr konkrētā prece nav nepieciešama jūsu mājsaimniecībā. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

SIA „ATIVE” lūdz patērētājus preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei, piemēram, preci lietot tik daudz,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā.

9. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

10. Lai izlabotu pasūtījuma laikā ieviesušās ievadkļūdas, lūdzu, sazinieties ar mums pa telefonu (27756577, 26454882) vai sūtiet e-pastu: info@manislingi.lv

11. Interneta veikalā www.manislingi.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar ManiSlingi pa epastu: info@manislingi.lv, tel. 27756577, 26454882, lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"