Darba laiks


Pirms došanās pie mums noteikti vispirms piezvani, lai varam organizēt apmeklētāju plūsmu!

Ienākšana salona telpās tikai ar sejas masku.

Darba laiks pie mums mainās katru nedēļu, atkarībā no konsultāciju pieraksta.

Ja tevi interesē konsultācija par bērniņa nēsāšanu slingā, hendlingu vai jārisina kāds sasāpējis zīdīšanas jautājums, dodies te!

Atrodamies Āgenskalnā, Nometņu ielā 7, Fazendas ēka, ieeja no pagalma, durvis blakus iekšpagalma terasei,  2.stāvs.Darba laiks

18.10 - 24.10

P. 11.00-17.00

O. 10:00-16.00, 18.00-20.00

T. Slēgts, Konsultācijas Ogrē, Kalna prospektā 3.

C. 12.00 -18.00

P. 13.00-20.00

S. Sv. Slēgts


Izlasi uzmanīgi!

   Tā kā mūsu galvenais darbs ir darbs ar mazuļiem un jaunajiem vecākiem, jo mēs sniedzam konsultācijas bērna nēsāšanā, aprūpē un risinam sasāpējušos jaundzimušā zīdīšanas jautājumus, izmaiņas mūsu darba laikā var veidoties dienas laikā, jo mazuļi, kas pierakstījušies uz nodarbībām vai konsultācijām mēdz saslimt, slikti justies vai vienkārši neierasties, jo mūsu konsultantei ir steidzmi jābrauc pie kāda bērniņa, kura problēma nevar ilgi gaidīt. Jo tajā laikā, kad tu esi izlēmis pie mums braukt, jau divi citi ir piezvanījuši un būs priekšā, tātad tevi mēs nevarēsim uzreiz apkalpot. Mēs neesam veikals ar pārdevējiem, mēs esam divas konsultantes!

Tāpēc, pirms došanās pie mums, vispirms vienmēr piezvani un noskaidro, vai tev ar zīdaini nebūs jāstāv un jāgaida. Ja mēs neceļam, tad esam aizņemti ar kādu bērniņu un noteikti atzvanīsim.

   Katru nedēļu svētdienā tiek ielikts darba laiks uz nākamo nedēļu, bet, pirms došanās pie mums, vienmēr PIEZVANI un pārbaudi vai nav radušās kādas izmaiņas.

   Ja netiec nevienā no darba laikiem vai kavē, droši sazinieties ar mums pa tālr. nr. 26454882.    

   Izpēti foto. Ar ratiņiem pie mums būs grūti iekļūt. Ratiņus atstājam pie durvīm vai nesam kopīgi augšā.


  

                               


Copyright © 2009 SIA "ATIVE"