Mei Tai slings

Mei Tai slings (angl. Mei-Tai, Asian Baby carrier) – ir kvadrātveida vai taisnstūrveida auduma gabals ar piestiprinātām auduma saitēm pie katra stūra. Savu nosaukumu ieguvis no Āzijas, jo tā saknes ir meklējamas Āzijā. Šis slings tiek nēsāts uz abiem pleciem. Apakšējās saites tiek apsietas ap nēsātāja vidukli, bet augšējās saites tiek virzītas uz muguru, kur tās krustojas un tiek tālāk virzītas uz priekšpusi. Vizuāli šis slings atgādina ķengursomu, bet šajā slingā atšķirībā no ķengursomas mazulis atrodas fizioloģiski daudz piemērotākā pozā.
Ražotāji bieži atzīmē, ka šo slingu var lietot no dzimšanas, bet mūsu viedoklis ir, ka šo slingu nevajadzētu lietot ātrāk par 4 mēnešiem. Šo slingu var lietot uz muguras uz vēdera, bet nevar izmantot guļošās pozas. Jaundzimušajiem mēs ieteiktu izmantot citus slingu veidus – slingu-šalli vai riņķu slingu.
Šie slingi ļoti piemēroti lielākiem bērniem, jo tos viegli uzlikt un noņemt arī uz ielas. Šis slingu veids bieži patīk tēviem, tā vieglās izmantošanas dēļ.

                                                                             

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"