Riņķu slings

Slings ar riņķiem jeb riņķu slings.

Slings ar riņķiem (angl. Ring Sling) – ir taisnstūrveida auduma gabals ar garumu apmēram 2,50 m un platmā apmēram 70 cm. Viens slinga gals ir brīvs, bet pie otra slinga gala ir piešūti divi riņķi, kuros tiek ievērts brīvais slinga gals un ar tā palīdzību tiek regulēts slings.

Slings ar riņķiem tiek ražots no profesionālā (austā) slingu auduma vai no parastas kokvilnas, kas atrodama veikalos. Protams, profesionālajam audumam ir savas priekšrocības, bet arī riņķu slings no parastas kokvilnas var labi kalpot, sevišķi pirmajos mēnešos. Ar lielāku un smagāku bērnu profesionālais audums iegūst arvien lielāku nozīmi.

Slings ar riņķiem ir ļoti labi piemērots pirmajos trijos mēnešos. Šajā slingā var ērti ielikt mazuli, izņemt, mainīt pozas. Tā kā šajā slingā viss svars balstās uz viena pleca, tad pieaugot mazuļa svaram, to nēsāt kļūst arvien grūtāk. Tāpēc no trīs mēnešu vecuma iesaka pāriet uz slingu-šalli. Bet riņķu slingu vēljoprojām var ērti izmantot īsiem pārgājieniem, lai ātri no mašīnas ieietu veikalā, vai no mājas līdz auto stāvvietai. Pēc gada vecuma, kad mazulis jau sācis staigāt šo slingu arī var ērti izmantot, jo šajā vecumā mazuļi parasti ļoti vēlas staigāt, bet ātri nogurst un prasās uz rokām, tomēr pēc dažām minūtēm jau atkal ir gatavi iepazīt pasauli ar savām kājiņām. Riņķu slingu var ērti uzmest uz pleca un mazuli viegli ielikt tajā, nav uz ielas jāsien garais slings.

Nēsāšanas veidi dažādi – uz gurna, guļus un vertikāli uz vēdera.
Tā kā riņķu slingu nēsā uz viena pleca, katru reizi plecus vajag mainīt.

                   

 

        

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"