Bērna nēsāšana slingā un ergonomiskajā somā

Individuālas konsultācijas par mazuļa nēsāšanu slingā jeb bērna pārnēsāšanu lakatā.

  • Mazulim no 0-4 mēnešiem - teorija par anatomiskajām pamatīpatnībam, nēsāšanu uz rokām, praktiska apmācība   izvēlētajam slingam - trikotāžas slings, austais slings-šalle, riņķu slings, ergonomiskā soma. Šāda individuāla konsultācija var aizņemt no 1,5 - 2,5 stundām, kas atkarīgs gan no vecāku priekšzināšanām, gan no konkrētas situācijas.
  • Mazulim no 4 mēnešiem - praktiska apmācība izvēlētajam slinga veidam - austais slings-šalle, riņķu slings, īsais slings jeb rebozo, Mei Tai slings, ergonomiskā nēsāšanas soma. Konsultācijas ilgums 1 - 2 stundas.
  •  Nēsāšana uz muguras - praktiska apmācība ar austo slingu-šalli. Konsultācijas ilgums 1-1,5 stundas.
  • Slinga izvēle - teorētiska informācija par slingu veidiem un to piemerotību konkrētajam vecumposmam, dzīvesveidam, vajadzībām. Prakstiska slingu veidu salīdzināšana un izmēģināšana.
  • Ergonomiskās nēsāšanas somas - dažādu ergonomisko somu salīdzināšana un izmēģināšana, anatomisko pamatkritēriju un nēsāšanas drošības aspektu izrunāšana. Ergobaby, Manduca, Manduca XT, LennyLamb, Bondolino, Marsupi, Boba Regural, Boba X, Amazonas, LittleFrog, DidySnap, SnoozeBaby, DidyKlick.
  • Bērna nēsāšana specifiskos gadījumos - Dauna sindroms, Hipotonija, Hipertonija, Greizā pēda (pes varus), Greizais kakls (torticollis), Gūžu displāzija (tikai sadarbībā ar ārstējošo ortopēdu/ķirurgu), Bērna nēsāšana gaidībās, Nēsātaja muguras problēmas, Vēdera muskulatūras disfunkcija nēsātajam, Muskulatūras disfunkcija rokās nēsātājam, Priekšlaikus dzimušu mazuļu nēsāšana, u.c.

Lai vienotos par individuālajām konsultācijām zvaniet konsultantei Evitai pa zemāk norādīto tālruni.

Maksa par izbraukuma konsultāciju: par konsultāciju 2 stundu garumā  60 EUR; ārpus Rīgas un Ogres pilsētas robežām papildus izmaksas par patērēto laiku ceļā un degvielu.

Konsultācija Rīgā, ManiSlingi salonā Nometņu ielā 7 (Āgenskalns) vai Ogrē, Kalna prospektā 3 - 30 EUR līdz stundai, 1,5 stunda 40 EUR, 2 stundas 50 EUR. (konsultācijas ilgumu izvēlas paši vecāki pēc nepieciešamības un iespējām).

Konsultācijas cenā ietilpst: uzskatāma instrukcija,  un pēckonsultācijas atbalsts ar Watsapp aplikācijas palīdzību. Var sūtīt fotogrāfijas ar mazuli iesietu slingā vai ieliktu ergonomiskajā somā, pēc kurām varam spriest vai mazulis slingā iesiets pareizi.

Online konsultācija (videosaruna) - līdz stundai 30 EUR.

! Ja nav iespējas samaksāt norādīto summu par konsultāciju, droši zvaniet, atradīsim lētaku risinājumu!

     Kontakti: Tālr. Nr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv


Vēlākais konsultācijas sākuma laiks darba dienās ir plkst. 16:00. Sestdienās un svētdienās atpūšamies un pavadām laiku ar ģimeni!

Individuālajā konsultācijā tiks ņemtas vērā Jūsu un mazuļa individuālās īpatnības (anatomiskās un psiho emocionālās), izvēloties labākās pozas nēsāšanai, kā arī vecāku priekšstati, emocionālās reakcijas un citi aspekti, kas var ietekmēt bērna nesāšanu lakatā.


Copyright © 2009 SIA "ATIVE"