Hendlings un bērna aprūpe

Hendlings jeb mazuļa pareiza aprūpe saskaņā ar kinestētisko hendlingu.

Šajā konsultācijā es jums izstāstīšu par bērna anatomiskajiem pamatprincipiem, viņa attīstību un vecumposmu atšķirībām. Prakstiski mēģināsim bērna pacelšanu un nolikšanu, dažādas nēsāšanas pozīcijas, pozīciju maiņu, bērna ģērbšanu, autiņu maiņu, padošanu no viena vecāka rokām uz otra vecāka rokām. Izstāstīšu visu par bērna pozicionēšanu, liekot gulēt, par guldīšanu uz vēdera (vajag vai nevajag?), vecāku ergonomiku bērna aprūpē un dibentiņa apmazgāšanas pozām.

Ja mazulim tiks novērota asimetrija, paaugstināts tonuss vai kādas citas novirzes no normas, ieteikšu, ko ieviest ikdienas aprūpē, lai uzlabotu situāciju.

Lai vienotos par individuālajām konsultācijām zvaniet konsultantei Evitai pa zemāk norādīto tālruni

Maksa par izbraukuma konsultāciju  70 EUR  (attālākos Rīgas rajonos (Vecmīlgrāvis, Bolderāja) 80 eur). Ogrē 60 EUR.

Konsultācija Rīgā, ManiSlingi salonā Nometņu ielā 7 (Āgenskalns) vai Ogrē, Kalna prospektā 3 - 40 EUR līdz 1,5 stundai, 50 EUR līdz 2 stundām.

Online konsultācija (videosaruna) - 40 EUR.

Konsultācijas cenā ietilpst: pēckonsultācijas atbalsts ar Watsapp aplikācijas palīdzību un neliels materiāls par hendlinga pamatprincipiem. 

! Ja nav iespējas samaksāt norādīto summu par konsultāciju, droši zvaniet, atradīsim lētaku risinājumu!

     Kontakti: Tālr. Nr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv


Atcelšana!

Konsultācijas laiku var atcelt 24 stundas pirms norunātā laika.

Ja par konsultācijas atcelšanu brīdina mazāk kā 24 stundas pirms norādītā laika, jāsedz puse no konsultācijas izmaksām 20 eur apmērā.

Ja uz konsultāciju klients neierodas bez brīdinājuma, jasedz pilna konsultācijas cena 40 eur apmērā.


Vēlākais konsultācijas sākuma laiks darba dienās ir plkst. 16:00. Sestdienās un svētdienās atpūšamies un pavadām laiku ar ģimeni!

Individuālajā konsultācijā tiks ņemtas vērā Jūsu un mazuļa individuālās īpatnības (anatomiskās un psiho emocionālās), izvēloties labākās pozas nēsāšanai, kā arī vecāku priekšstati, emocionālās reakcijas un citi aspekti, kas var ietekmēt bērna nesāšanu.


Copyright © 2009 SIA "ATIVE"