Hendlings un bērna aprūpe

Hendlings jeb mazuļa pareiza aprūpe saskaņā ar kinestētisko hendlingu.

Mazuļa kustību nozīme, kustību sajūta, sasprindzinājuma nozīme gan mazulim, gan vecākiem. Ergonomiska pozīcija uz rokām pretēji pozīcijai, kas rada sasprindzinājumu vecākiem un apgrūtina nēsāšanu, mazgāšana, vannošana, autiņu maiņa, pacelšana, nolikšana, ģērbšana u.c..: 1 - 2 stundas.

Lai vienotos par individuālajām konsultācijām zvaniet konsultantei Evitai pa zemāk norādīto tālruni.

Maksa par izbraukuma konsultāciju: par konsultāciju 2 stundu garumā 60 EUR; ārpus Rīgas un Ogres pilsētas robežām papildus izmaksas par patērēto laiku ceļā un degvielu.

Konsultācija Rīgā, ManiSlingi salonā Nometņu ielā 7 (Āgenskalns) vai Ogrē, Kalna prospektā 3 - 30 EUR līdz stundai, 1,5 stunda 40 EUR, 2 stundas 50 EUR. (konsultācijas ilgumu izvēlas paši vecāki pēc nepieciešamības un iespējām).

Konsultācijas cenā ietilpst: pēckonsultācijas atbalsts ar Watsapp aplikācijas palīdzību un neliels materiāls par hendlinga pamatprincipiem. 

Online konsultācija (videosaruna) - līdz stundai 30 EUR.

! Ja nav iespējas samaksāt norādīto summu par konsultāciju, droši zvaniet, atradīsim lētaku risinājumu!

     Kontakti: Tālr. Nr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv


Vēlākais konsultācijas sākuma laiks darba dienās ir plkst. 16:00. Sestdienās un svētdienās atpūšamies un pavadām laiku ar ģimeni!

Individuālajā konsultācijā tiks ņemtas vērā Jūsu un mazuļa individuālās īpatnības (anatomiskās un psiho emocionālās), izvēloties labākās pozas nēsāšanai, kā arī vecāku priekšstati, emocionālās reakcijas un citi aspekti, kas var ietekmēt bērna nesāšanu.


Copyright © 2009 SIA "ATIVE"