Girasol slingu koppasūtījums.

Girasol slingi ir neaprakstāmi skaisti, kvalitatīvi un, tā kā tie ir rokām austi, tajos ielikta arī sava tiesa sirds siltuma, tāpēc piektdien, 4.jūnijā, līdz ar vasaras gaidām, pasūtām burvīgos, Gvatemalā austos, Girasol slingus.

Šie ir augstas kvalitātes slingi un atbilst visām starptautiskajām prasībām.

Slingi Girasol ir ekskluzīvi, ar rokām austi slingi, kas tiek ražoti Gvatemalā pēc tradicionālām maiju indiāņu metodēm. Slingus auž vietējās Gvatemalas audēju ģimenes uz koka stellēm, kur aušanas tehnika ir sena un īpaša, tāpēc šie slingi ir tik viegli un elpojoši.

Girasol slingiem piemīt sekojošas īpašības:

• Lakata auduma izgatavošanas procesā tiek izmantota tikai tīra, nebalināta kokvilna, OKO TEST sertificēta. Auduma apstrādē netiek izmantotas nekādas ķīmiskas vielas. Audums tiek krāsots ar dabīgām krāsvielām, tāpēc ir drošs mazulim, jo neizraisa alerģiskas reakcijas saskaroties ar mazuļa ādu vai muti.

• Īpašā diognālās aušanas tehnika nodrošina lakata elastīgumu un pareizu pozu jūsu mazulim lakatā.

• Lakata malas ir ar dubulto ieloci, kas palīdz saglabāt lakata formu.

• Lakatam ir papildus garums, kas kompensē auduma saraušanos pie pirmās mazgāšanas reizes, kas ir dabīga auduma normāla parādība.

• Lakatu var mazgāt veļas mašīnā 60 grādu temperatūrā.

• Katram lakatam nāk līdzi maza instrukcija, kur aprakstīti seši siešanas veidi.

Pasūtījumu veiksim 4.jūnijā un Jūs varat šim pasūtījumam pievienoties, rakstot uz e-pastu: info@manislingi.lv vai zvanot uz tālr.nr. 26454882(Evita) līdz 4.jūnija pl. 16.00. Gaidām jūsu pasūtījumus!

Girasol mājaslapā varat meklēt gan savu slingu (vai jebkuru citu viņu piedāvāto preci), gan vairāk informācijas par viņu produkciju: www.girasol.de

Ja rodas kādas neskaidrības vai jautājumi - gaidīsim Jūsu zvanu!


No pasūtījuma brīža slingi uz Latviju parasti nāk apmēram 1- 2 nedēļu laikā, atkarīgs no ražotāja.

Girasol slingu cenas koppasūtījumā būs tādas, kā Girasol ražotāja mājas lapā norādītās, noapaļotas uz augšu līdz apaļai summai. Cenas ManiSlingi veikalā šiem slingiem būs apmēram par 5-10 EUR augstākas. Pasūtītā slinga piegāde ar Omnivu bez maksas.

Pasūtot sev vēlamo slingu, esiet uzmanīgi un pievērsiet uzmanību tam, vai ražotāja mājas lapā vajadzīgais izmērs ir pieejams.

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"