Pakalpojumi

Profesionālas konsultācijas un pakalpojumus piedāvā:
   

    Evita Žvagiņa-Jākobsone 

Sertificēta Bērnu nēsāšanas konsultante „Die Trageschule ®”, www.trageschule.co.uk,

Sertificēta Zīdīšanas konsultante (Rīgas Stradiņu Universitātes sertifikāts Nr. 2011/2659, LZVKA sertifikāts Nr. Z-001),

Apmācīta “Jaundzimušo ar šķeltnēm ēdināšana ECO“,

Jaundzimušo Kinestētiskā hendlinga praktiķe (padziļinātais kurss) © Maietta-Hatch Kinaesthetics,

Sertificēta Fortbildungs-und Trainingszentrum (FTZ) Babytragen (www.ftzbabytragen.de) konsultante.

Kraniosakrālās terapijas praktiķe darbā ar zīdaiņiem un sievietēm pēcdzemdību periodā.

Sniedzu konsultācijas par bērna nēsāšanu slingā un ergonomiskajā somā, hendlingu, bērna aprūpi, zīdīšanu, risinu dažādus jaundzimušā asimetrijas, tonusa u.c. jautājumus. Detalizētu aprakstu par konsultācijām, nodarbībām, pakalpojumiem, manu izglītību un cenām, lasiet zemāk.

Konsultācijas piedāvāju pie jums mājās (Rīgā, Ogrē un apkārtnē); Rīgā, ManiSlingi salonā, Nometņu ielā 7, Āgenskalnā; Ogrē, Ogres dzemdību un pēcdzemdību atbalsta praksē, Kalna prospektā 3.

Dzīvesvieta: Ogre

Lai par kādu tēmu mēs runātu, es vienmēr galvenokārt koncentrēšos uz konkrētās māmiņas/tēta un mazuļa kopābūšanu, uz ķermeņa sasprindzinājumu kopābūšanas laikā, uz sajūtu, kurā katra mamma savam mazulim ir vislabākais eksperts. Lai ar kādām grūtībām mēs saskartos, svarīgākais mums būs "nelauzt" nedz sevi, nedz mazuļa dabisko sajūtu pēc "būšanas kopā"! Mēs nemācīsimies, kas ir pareizi un nepareizi, mēs meklēsim, kas tieši konkrētajiem vecākiem un konkrētajam mazulim ir vispiemērotākais! Mūsu tikšanās reizē es nebūšu eksperts, es būšu līdzvērtīgs atbalstītājs!

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"