Pakalpojumi

Profesionālas konsultācijas un pakalpojumus piedāvā:
   

    Evita Žvagiņa-Jākobsone 

Sertificēta Bērnu nēsāšanas konsultante „Die Trageschule ®”, www.trageschule.co.uk,

Sertificēta Zīdīšanas konsultante (Rīgas Stradiņu Universitātes sertifikāts Nr. 2011/2659, LZVKA sertifikāts Nr. Z-001),

Jaundzimušo Kinestētiskā hendlinga praktiķe (padziļinātais kurss) © Maietta-Hatch Kinaesthetics,

Sertificēta Fortbildungs-und Trainingszentrum (FTZ) Babytragen (www.ftzbabytragen.de) konsultante.

Kraniosakrālās terapijas praktiķe darbā ar zīdaiņiem un sievietēm pēcdzemdību periodā.

Paralēli pamata mācībam apgūti dažādi kursi - Baha ziedu terapijā, Rebozo lakata masāžā sievietēm gaidībās un pēcdzemdību periodā, Maigajā bioenerģētikā un Tauriņpieskārienu masāžā, Sievietes pēcdzemdību aprūpē un atjaunošanā, Fiziskās aktivitāte sievietēm gaidību laika un pēcdzemdību periodā, Kraniosakrālajā terapijā, teipošanā u.c.

Sniedzu konsultācijas par bērna nēsāšanu slingā, hendlingu, bērna aprūpi, zīdīšanu, risinu dažādus jaundzimušā asimetrijas, tonusa u.c. jautājumus. Piedāvaju arī dažādus pēcdzemdību rituālus un atbalstu sievietei. Detalizētu aprakstu par konsultācijām, nodarbībām, pakalpojumiem, manu izglītību un cenu, lasiet zemāk.

Konsultācijas piedāvāju pie jums mājās (Rīgā, Ogrē un apkārtnē); Rīgā, ManiSlingi salonā, Nometņu ielā 7, Āgenskalnā; Ogrē, Ogres Dūlu mājā, Ausekļa prospektā 3.

Dzīvesvieta: Ogre

Lai par kādu tēmu mēs runātu, es vienmēr galvenokārt koncentrēšos uz konkrētās māmiņas/tēta un mazuļa kopābūšanu, uz ķermeņa sasprindzinājumu kopābūšanas laikā, uz sajūtu, kurā katra mamma savam mazulim ir vislabākais eksperts. Lai ar kādām grūtībām mēs saskartos, svarīgākais mums būs "nelauzt" nedz sevi, nedz mazuļa dabisko sajūtu pēc "būšanas kopā"! Mēs nemācīsimies, kas ir pareizi un nepareizi, mēs meklēsim, kas tieši konkrētajiem vecākiem un konkrētajam mazulim ir vispiemērotākais! Mūsu tikšanās reizē es nebūšu eksperts, es būšu līdzvērtīgs atbalstītājs!

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"