Vebināru cikls-Hendlings

Mīļie, klienti!

Nav nekā foršāka, kā tikties ar jums klātienē un izrunāt visus neskaidros jautājumus, bet pašreiz notikumi mūs piespiež palikt pie datoriem un visas neskaidrības izrunāt attālināti.

Viena no iecienītākajām nodarbībām un konsultācijām pie mums ir zīdaiņa hendlings.

Parasti viena kartīga nodarbība, kurā visu izrunāt par bērna aprūpi, celšanu, nolikšanu un nēsāšanu ar visu praktisko darbošanos aizņem aptuveni 2,5 stundas.

Neredzam, ka tik garš vebinārs būtu iespējams, ja uz rokām ir jaundzimušais un vēl arī citi bērni mājās.

Tāpēc, šo tēmu esam sadalījuši 3 īsāku vebināru ciklā, kurā visu izrunāt par zīdaiņa hendlingu jeb aprūpi, lai vecākiem būtu vieglāk uztvert informāciju. Tā iemesla dēļ mēģināsim iekļauties vienā stundā (ilgāk, ja būs jautājumi), lai nav jāatvēl pārāk ilgs laiks vebināra apskatei un jāierobežo laiks mazuļa aprūpei un auklēšanai.

Vebināri tiek organizēti klātienē, lai vecāki varētu aktīvi piedalīties un uzdot jautājumus tieši par sava bērna vecumposmu. Esam pārliecināti, ka šādā formātā no vebināra jūs iegūsiet vairāk. Jā, vebināri ir pieejami ierakstā pēc klātienes vebināra beigām vēl 2 nedēļas un tos ir iespējams iegādaties arī tikai ierakstā. Tomēr pēc divām nedēļām tie tiek dzēsti un plānoti nākamie vebināru datumi.

Iepriekšējais vebināru cikls ierakstā pieejams vēl līdz 18.janvārim.

Nākamie datumi:

1.daļa - Nesāšana uz rokām. 25.01.2021 pl.14.00

Izrunāsim zīdaiņa anatomiskās pamatīpatnības un apskatīsim galvenās nēsāšanas pozīcijas uz rokām un to variācijas. Ilgums 1-1,5 stunda. Cena 10 eur.

2.daļa - Bērna pacelšana un nolikšana. 27.01.2021 pl.15.00.

Izrunāsim visu par jaundzimuša bērna pacelšanu no virsmas un nolikšanu. Ilgums 40 min. -1 stunda. Cena 8 eur.

3. daļa - Bērna aprūpe. 29.01.2021 pl.11.00.

Apskatīsim kā mazulim mainīt autiņus, kā viņu guldīt un pozicionēt gultiņā. Noskaidrosim vai jaundzimušais jāliek pirms katras  ēšanas uz vēderiņa. Izrunāsim kā mazgāt dibentiņu un kā vannot bērnu. Ilgums 1-1,5 stunda. Cena 10 eur.

Pēc vebināra tiešraides vebināru varēsiet noskatīties vēlreiz vēl 1 nedēļu pēc vebināra.

Pieteikties vari, aizpildot anketu, sadaļā pie vebināriem.

Uz tikšanos pie ekrāniem!

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"