Pievienojies Didymos slingu pasūtījumam.

Pasūtām kopā brīnišķīgos un kvalitatīvos Didymos slingus Trešdien, 11.janvārī! Pasūtījumu veidosim iepriekšpasūtīšanā. Tas nozīmē, ka jūs izvēlaties savu sapņu slingu, pastāstiet par to mums, apmaksājiet rēķinu un gaidiet savu izvēlēto slingu!

Didymos ražotajiem slingiem joprojām ir nemainīgi augsta kvalitāte un plašs krāsu piedāvājums.

Didymos izmanto sarežģītu aušanas tehniku, un Didymos austie slingi izskatās grezni un ir praktiski nenolietojami pat pēc neskaitāmām mazgāšanas un valkāšanas reizēm!

Šie slingi savā daudzveidībā derēs gan bērniem ar ļoti jūtīgu ādu, gan ļoti smagiem bērniem.

Didymos  piedāvājumā, piemēram 4,70 m (6.izmērs), un 5,20m (7.izmērs)  slingi pieejami cenu amplitūdā no 99 EUR - 200 EUR.

Didymso slingi ir ļoti izsmalcināti un skaisti, tie noderēs, tad, ja tev īpašas prasības pret slinga dizainu un audumu.

Ja garā lakata siešana tev škiet par piņķerīgu, tev noteikti noderēs DidyTai slingi un DidyClick un jaunās DidyFix ergosomas!


Pasūtījumu veiksim trešdien, 11.janvārī, un Jūs varat šim pasūtījumam pievienoties, rakstot uz e-pastu: info@manislingi.lv vai zvanot pa tālr.nr. 26454882(Evita) līdz 11.janvāra pl.18.00. Gaidām jūsu pasūtījumus!

Ja rodas kādas neskaidrības vai jautājumi - gaidīsim Jūsu zvanu!


No pasūtījuma brīža slingi uz Latviju parasti nāk apmēram 1- 1,5 nedēļu laikā, atkarīgs no ražotāja.

Didymos slingu cenas iepriekšpasūtīšanā būs tādas pašas, kā Didymos ražotājam mājas lapā un bonusā mūsu instrukcija, konsultanta atbalsts whatsapp un piegāde ar Omniva pakomātu bez maksas. Cenas ManiSlingi veikalā šiem slingiem būs apmēram par 5-10 EUR augstākas.

Pasūtot sev vēlamo slingu, esiet uzmanīgi un pievērsiet uzmanību tam, vai ražotāja mājas lapā vajadzīgais izmērs ir pieejams.

Mazliet par Didymos var lasīt šeit

Ražotāju mājas lapas: www.didymos.com.

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"