Ievads bērna hendlingā. Pacelšana, nolikšana un nēsāšana.

Datums: 11.02.2022 (Piektdiena)

Laiks: 12.00

Vieta: Mājās, pie datora! Pirms vebināra jums tiks nosūtīti vairāki e-pasti ar atgādinājumiem un saiti uz vebināra klasi!

Bērna hendlings - pacelšana, nolikšana un nēsāšana.

Tieši jautājums kā bērnu pacelt, nolikt un nēsāt uz rokam ir pirmais, ar kuru vecāki saskarās, kad pēkšņi saprot, ka mazais kunkulītis uz viņu rokām atradīsies daudz. Vecāki redz, ka bērns satraucās, ja vecāki nav pārliecināti, un vecāki arī jūt, ka viņu ķermenis ātri nogurst, ja mazulis uz rokām paņemts neveikli.

Šajā vebinārā pievērsīsim uzmanību tieši bērna pacelšanai, nolikšanai un nēsāšanai uz rokām.

Vispirms izrunāsim jaundzimušā anatomiskās pamatīpatnības un attīstības posmus.

Tad kopīgi mēģināsim saprast kā mūsu ķermeniskās īpatnības un emocionālā pašsajūta ietekmē to kā mēs mazuli nēsājam uz rokām un aprūpējam. Apskatīsim šīs ikdienas darbības no anatomiskā, ergonomiskā, biomehāniskā un emocionālā viedokļa, un šos aspektus uzlūkosim ne tikai no bērna skatu punkta, bet jo īpaši no vecāku skatu punkta, jo ja vecāku ķermenis būs sasprindzis, arī mazulis nejutīsies ērti.

Vebināru vada Evita Žvagiņa-Jākobsone - Sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante un zīdīšanas konsultante, kinestētiskā hendlinga praktiķe, kraniosakrālās terapijas praktiķe, manislingi.lv idejas autore.

Vebinārs ilgst 1-1,5 stundu.

Mūsu vebināri tiek veidoti tā, lai dalībnieki tiešsaistē var uzdot jautājumus, tādejādi vebinārs tiek pielāgots konkrētajiem dalībniekiem. Pēc tiešsaistes vebināra dalībniekiem ir iespēja vebināru noskatīties vēlreiz vēl 10 dienas. Tāpat vēl šīs 10 dienas ir iespēja šo vebināru iegādāties ierakstā.

Ierakstā līdz 12.02.2022

Jautājumus par vebināra norisi varat uzdot Evitai Žvagiņai-Jākobsonei - tālr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv

____________________________________________________________________________________________

Tagad tu arī Aizkrauklē, Liepājā, Smiltēnē vai Daugavpilī vari tikties ar tiem pašiem speciālistiem, ar kuriem tiekas rīdzinieces klātienē!

Vebināra dalības saite Tev tiks nosūtīta pasākuma dienā, dažas stundas pirms vebināra sākuma.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā un parole (izņemot bezmaksas vebināriem, tie pieejami visiem). Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, Tev ir nepieciešami skaļruņi.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds un jāakceptē dalība.

Vebināra laikā tu vari uzdot jautājumus vebināra vadītājam čatā, kā arī informēt vadītāju, ja kaut kas ir slikti redzams vai dzirdams.

Cena: € 20.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"