Jaundzimušā aprūpe un ievads hendlingā.

Datums: 12.03.2021 (Piektdiena)

Laiks: 16.00

Vieta: Mājās pie datora.

Vebinārs sadarbībā ar mammamuntetiem.lv!

Aicinot topošos vecākus ievērot sociālo distancēšanos Covid-19 pandēmijas laikā, daļu no Skolas Mammām un Tētiem lekcijām un nodarībām piedāvājam attālināti.

Hendlinga praktiskā nodarbība par jaundzimušā aprūpi un hendlingu būs vērojama tiešsaistē - un arī jautājumus varēs uzdot attālināti.

  • Praktiskajā nodarbībā apgūsim pareizas bērna aprūpes pamatprincipus, kas noderēs gan mammām, gan tētiem, gan citai tuvai personai no jaundzimušā pirmās dienas līdz četru mēnešu vecumam. Aplūkosim arī izmaiņas pēc bērna četru mēnešu vecuma.

  • Kopīgi iemācīsimies, kā pareizi celt, nolikt, apģērbt, apkopt un darboties ar jaundzimušo un zīdaini, kā arī uzzināsim, no kurām pozām un aktivitātēm labāk izvairīties.

  • Mācīsimies izprast kā labāk guldīt un pozicionēt jaundzimušo un zīdaini, vai bērns jāgulda pirms katras ēšanas uz vēderiņa un kādas nēsāšanas pozīcijas bērnam ir vispiemērotākās.
  • Nodarbības noslēgumā varēsiet uzdot jautājumus dažādu palīgierīču, piemēram, slingu, ergosomu, staigulīšu, aktivitāšu paklājiņu, lietderību un noskaidrosim, kā atrast balansu starp vecāku un mazulīša vajadzībām.

 

Nodarbību vada: dūlu apvienības biedrs Evita Žvagiņa-Jākobsone, sertificēta Bērnu nēsāšanas konsultante „Die Trageschule ®” un sertificēta zīdīšanas konsultante, jaundzimušo Kinestētiskā hendlinga praktiķe © Maietta-Hatch Kinaesthetics, Kraniosakrālās terapijas praktiķe

Nodarbības ilgums: 1,5 - 2h

Nodarbības maksa: 15 eiro

Tuvākā nodarbība: 25. februārī plkst. 13.00.

 

Pieteikties nodarbībai:

raksti e-pastu: skola@mammam.lv

vai zvani: 25665515

 

 

Svarīga informācija:

* Raksti mums e-pastu brīvā formā, sagatavosim rēķinu un nosūtīsim e-pastā.

* Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 20 minūtes pirms tās sākuma.  

* Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet).

* Vebināra ieraksts pēc lekcijas nav pieejams.

* Samaksāto naudu ir iespējams atgūt atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības.

 

 

Cena: € 15.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"