Kā pareizi nēsāt zīdaini slingā 0-4 mēnešiem.

Datums: Ierakstā līdz 16.02.2022

Laiks: Ierakstā!

Vieta: Mājās, pie datora! Pirms vebināra jums tiks nosūtīti vairāki e-pasti ar atgādinājumiem un saiti uz vebināra klasi!

Teorētiska apmācība par pareizu nēsāšanu šajā vecuma posmā, nēsāšanas metodes izvēli, slingu veidiem, ergosomām un slinga siešanu.

Uzzināsim kas mazo ķermenīti šajā vecumposmā sasprindzina un kas ļauj kustības sajust brīvi. Kādi ir pamatnoteikumi, mazuli nēsājot slingā, kam jāpievērš uzmanība, lai mazulim nenodarītu pāri.

Šis ir teorētisks vebinārs, kuru katrs dalībnieks var klausīties klātienē vai ierakstā. Iesakām piedalīties klātienē, lai varat uzdot čata veidā sev interesējošos jautājumus.

Pēc vebināra ir iespēja piedalīties praktiskā apmācībā tieši par slinga siešanu vai ergosomas uzlikšanu, kur konsultants var tiešsaistē sarunāties ar dalībniekiem un koriģēt slinga siešanas detaļas. Skatīt sarakstu pie vebināriem.

Apskatīsim arī ergonomiskās somas un Tai tipa slingus.

Vebināru vada Evita Žvagiņa-Jākobsone - Sertificēta bērnu nēsāšanas konsultante un zīdīšanas konsultante, apmācīttiesīga Kinestētiskā hendlinga konsultante, kraniosakrālās terapijas praktizētaja, manislingi.lv idejas autore un vadītāja.

Vebinārs ilgst 1-1,5 stundu.

Ieraksts pēc tiešsaistes pieejams 10 dienas.

Jautājumus par vebināra norisi varat uzdot Evitai Žvagiņai-Jākobsonei - tālr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv

____________________________________________________________________________________________

Vebināra dalības saite Tev tiks nosūtīta pasākuma dienā, dažas stundas pirms vebināra sākuma.

Vebinārs ir atvasināts saliktenis no vārdiem "web un seminārs", kas nozīmē - tiešraides seminārs interneta vidē, kuru var vērot savā datorā, kas ir pieslēgts internetam.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā un parole (izņemot bezmaksas vebināriem, tie pieejami visiem). Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, Tev ir nepieciešami skaļruņi.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds, e-pasts un jāakceptē dalība.

Vebināra laikā tu vari uzdot jautājumus vebināra vadītājam čatā, kā arī informēt vadītāju, ja kaut kas ir slikti redzams vai dzirdams.

Cena: € 20.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"