Pēcdzemdību emocijas.

Datums: 09.04.2021 (piektdiena)

Laiks: 12.00

Vieta: Mājās, pie datora! Pirms vebināra jums tiks nosūtīti vairāki e-pasti ar atgādinājumiem un saiti uz vebināra klasi!

Piedāvājam vebināru kurā kopā parunāt par pēcdzemdību emocijām. Vebinārs tiek veidots klātienes formātā, kurā dalībniekiem ir iespēja pieslēgties ar savu kameru un mikrofonu un izteikt savas domas.

Šajā vebinārā apskatīsim galvenos dažādo pēcdzemdību emociju iemeslus un apgūsim instrumentus, kuri var palīdzēt regulēt mūsu emocijas pēcdzemdību periodā.

Vebināru vada Evita Žvagiņa-Jākobsone - Vecāku izglītības programmas trenere, Sertificēta bērnu nēsāšanas un zīdīšanas konsultante, manislingi.lv idejas autore.

Vebinārs ilgst 1-1,5 stundu.

Mūsu vebināri tiek veidoti tā, lai dalībnieki tiešsaistē var uzdot jautājumus, tādejādi vebinārs tiek pielāgots konkrētajiem dalībniekiem. Pēc tiešsaistes vebināra dalībniekiem ir iespēja vebināru noskatīties vēlreiz ierakstā vēl 10 dienas.

Jautājumus par vebināra norisi varat uzdot Evitai Žvagiņai-Jākobsonei - tālr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv

____________________________________________________________________________________________

Vebināra dalības saite Tev tiks nosūtīta dienā pirms vebināra vai vebināra dienā, dažas stundas pirms vebināra sākuma.

Lai piedalītos vebinārā, Tev ir jāzina unikālā saite, kas kalpo, kā ieeja šai vebinārā un parole (izņemot bezmaksas vebināriem, tie pieejami visiem). Lai dzirdētu un saprastu visu redzēto, Tev ir nepieciešami skaļruņi.

Pieslēgšanās vebināram ir ērta un pilnīgi droša, neprasot sarežģītu papildus programmu instalāciju. Atverot iegūto unikālo saiti, tev jānorāda savs vārds, e-pasta adrese un jāakceptē dalība.

Vebināra laikā tu vari uzdot jautājumus vebināra vadītājam čatā, kā arī informēt vadītāju, ja kaut kas ir slikti redzams vai dzirdams.

Cena: € 15.00

PIETEIKUMA ANKETA
     
  *
  *
 
 
 
  *
  *
 
Samaksa par nodarbību   Skaidrā naudā pirms nodarbības
Ar pārskaitījumu (lūdzu aizpildiet visus anketas laukus)
pieteikties
* Ar zvaigznīti atzīmētie lauki ir jāaizpilda obligāti
Copyright © 2009 SIA "ATIVE"