Komentāri rakstam Slingu ražotāji - kurš labāks?

Aiga Gree 13.06.2014 11:06:06

 

Paldies par tiešām vērtīgu rakstu un atklātību =) Vēl labprāt lasītu pieredzi par Storchenwiege slingiem.

Izlasot man bija pārsteigums, ka LennyLamb bambusa slings der tikai viegliem mazuļiem, jo ražotājs raksta, ka piemērots līdz 30 kg. Līdz kādam svaram Jūs ieteiktu? Biju rēķinājusies lietot ilgi, jo noder ne tikai karstās vasaras dienās, bet arī siltinātas daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī =) Tieši LennyLamb bambusa slings man ir un jāatzīst, ka uz to var attiecināt rakstīto, ka vairāk jāpievelk, veidojas izsēdējums, toties mazais tiešām mazāk svīst nekā kokvilnas slingā (Storchenwiege).

Evita Žvagiņa-Jākobsone 13.06.2014 12:06:26

Lūdzu, Aiga! :)

Par Storchenwiege uzrakstīšu vakarpusē.

Jā, par LennyLamb ar bambusu tiešām jāsaka tas pats, ko jau minējāt pēc savas pieredzes.

Vasarā un siltā dzīvoklī tiešām daudz patīkamāks, bet pieaugot mazulim, pieaug arī spiediens uz pleciem un parādās tas izsēdējums dibentiņa vietā.

Ražotāji raksta daudz ko, jo ražotāja uzdevums norādīt lielos vilcienos cik daudz tad tas audums var noturēt, bet mēs te vairāk par praktisko pieredzi runājām un tas ir kaut kas cits. Nešabos, ka kādam arī liekas OK 30 kg tur nēsāt.:)

Tāpēc arī noteikt kādu vienu svara ierobežojumu ir grūti - tas katram ir individuāli. Viens jau pie mazuļa 4 mēnešu kustīguma sāk domāt, ka vajag ko stingrāku, cits par to sāk aizdomāties tikai pie 15 kg.

Man pašai kā smalkai būtnei liekas, ka 15 kg šādā nevarētu panest.

Inese Sudrabiņa 07.04.2015 15:04:17

Liels paldies par šo rakstu, jo ļauj daudz vieglāk orientēties slingu pasaulē :)

Man pašai ir divi Didymos svītrainie 100% kokvilnas slingi un jāsaka, ka esmu ļoti, ļoti apmierināta un tiešām ceru tajos paauklēt arī savus mazbērnus :)

Ieguldītā nauda bija tā vērta un, ja būtu no jauna jāpērk slings, nešauboties izvēlētos tieši Didymos un tieši svītrainos kokvilnas, jo smaguma noturība ir izcila, un arī karstajās vasaras dienās tie nelika vilties, jo bērna ādiņai nodrošināja ļoti labu gaisa piekļuvi!

Dace P 21.08.2015 16:08:00

Labdien!

Tā kā esmu otrā bērniņa gaidībās, plānoju atkal iegādāties slingu. Pēc pirmā iepriešējos pārdevu, ko tagad patiesībā nožēloju... Biju tik stingri nolēmus noteikti atkal pirk Ellevill slingu, bet tagad, izlasot šo rakstu, esmu nesaprašanā - vai tiešām tā kvalitāte tagad ir tik slikta vai arī tie ir bijuši tikai atsevišķi izņēmumi? Pirmais slings man bija Girasol. Nēsāju bērniņu, likās ok. Bet tikko kā npopirku Ellevill Zara slingu (pirku jaunu 2010 gadā) - pilnīgi cita lieta, biju stāvā sajūsmā, cik daudz ērtāks un patīkamāks tas ir salīdzinājumā ar Girasol. Nezinu, kāpēc tāda atšķirība.. Un tās krāsas!! vienkārši fantastiskas.. citi rašotāji, manuprāt, blakus nestāv.

Gribējās saprast, vai tiešām tik daudz to sūdzību  par Elevill slingiem un vai tās tādas pakārtotas (atirušas malas un krāsas izbalo) vai arī tik tiešām arī nēsājot ir jūtama atšķirība..? it kā negribas "iegrābties" ar brāķi, bet ja tikai mazliet tā kvalitāte sākusi pieklibot - nu dikti gribās jau pārbaudītu lietu pirkt. 

ManiSlingi ManiSlingi 11.11.2015 23:11:42

Jā, kopš 2010.gada būtiski ir mainījušies gan Girasol, gan Ellevill ražotāji! Girasol kļuvuši plānāki, irdenāki un nākušas klāt daudz skaistas krāsas. Turklāt Girasol sācis ražot arī žakārda tehnikā austos, kas pēc sajūtam ir līdzīgi vecajiem Ellevill..

Nu par Ellevill nezinu. Mēnesi atpakaļ tiku pie Ellevill, kas ražots pēdējā gadā, tas kļuvis vēl dīvaināks, tāds kā staipīgs. Un tas nav Ellevill Air, kas skaitas hibrīds starp austo un trikotāžu, tas ir klasiskais austais slings. Ir jau patīkams tas mīkstums, bet iesācējam, tas var ļoti traucēt.

Kopumā cilvēkam, kurš ir aktīvs slingotājs, netraucēs šādi sīkumi. Cilvēks, kurš slinga siešanu pārzin ideāli pat Amazonas plānais slings labi kalpos, kaut gan mēs tos galīgi nemīlam.

Bet iesācējam vai nedrošam lietotājam ir ļoti svarīgi, lai tas nestiepjas par daudz.

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"