Nēsāšana slingā un hendlings

Individuālas konsultācijas par mazuļa nēsāšanu slingā jeb bērna pārnēsāšanu lakatā.

  • Mazulim no 0-4 mēnešiem - teorija par anatomiskajām pamatīpatnībam, nēsāšanu uz rokām, praktiska apmācība   izvēlētajam slingam - trikotāžas slings, austais slings-šalle, riņķu slings. Šāda individuāla konsultācija var aizņemt no 1,5 - 2,5 stundām, kas atkarīgs gan no vecāku priekšzināšanām, gan no konkrētas situācijas.
  • Mazulim no 4 mēnešiem - praktiska apmācība izvēlētajam slinga veidam - austais slings-šalle, riņķu slings, īsais slings jeb rebozo, Mei Tai slings, ergonomiskā nēsāšanas soma. Konsultācijas ilgums 1 - 2 stundas.
  •  Nēsāšana uz muguras - praktiska apmācība ar austo slingu-šalli. Konsultācijas ilgums 1-1,5 stundas.
  • Slinga izvēle - teorētiska informācija par slingu veidiem un to piemerotību konkrētajam vecumposmam, dzīvesveidam, vajadzībām. Prakstiska slingu veidu salīdzināšana un izmēģināšana.

Dažādu ražotāju salīdzināšana: austais slings-šalle - Didymos, LennyLamb, LittleFrog, Girasol, Hoppediz, Ellevill, Neobulle, Storchenwiege, Amazonas u.c.;

Ergonomiskās nēsāšanas somas - Ergobaby, Manduca, LennyLamb, Bondolino, Marsupi, Boba, JePorteMonBebe, Amazonas.

Konsultācijas ilgums 2 stundas. 

  • Bērna nēsāšana specifiskos gadījumos - Dauna sindroms, Hipotonija, Hipertonija, Greizā pēda (pes varus), Greizais kakls (torticollis), Gūžu displāzija (tikai sadarbībā ar ārstējošo ortopēdu/ķirurgu), Bērna nēsāšana gaidībās, Nēsātaja muguras problēmas, Vēdera muskulatūras disfunkcija nēsātajam, Muskulatūras disfunkcija rokās nēsātājam, Priekšlaikus dzimušu mazuļu nēsāšana, u.c. Konsultācijas ilgums 2 stundas.

Hendlings jeb mazuļa pareiza aprūpe saskaņā ar kinestētisko hendlingu.

Mazuļa kustību nozīme, kustību sajūta, sasprindzinājuma nozīme gan mazulim, gan vecākiem. Ergonomiska pozīcija uz rokām pretēji pozīcijai, kas rada sasprindzinājumu vecākiem un apgrūtina nēsāšanu, mazgāšana, vannošana, autiņu maiņa, pacelšana, nolikšana, ģērbšana u.c..: 1 - 2 stunda.

Lai vienotos par individuālajām konsultācijām zvaniet konsultantei Evitai pa zemāk norādīto tālruni.

Maksa par izbraukuma konsultāciju: par konsultāciju 2 stundu garumā Rīgā 60 EUR,  Ogrē un Āgenskalnā 50 EUR; ārpus Rīgas un Ogres pilsētas robežām papildus izmaksas par patērēto laiku ceļā un degvielu.

Konsultācija Rīgā, ManiSlingi salonā Nometņu ielā 7 (Āgenskalns) vai Ogrē, Ausekļa prospektā 3 - 30 EUR līdz stundai, 1,5 stunda 40 EUR, 2 stundas 50 EUR. (konsultācijas ilgumu izvēlas paši vecāki pēc nepieciešamības un iespējām).

Konsultācijas cenā ietilpst: uzskatāma instrukcija, maza dāvaniņa slingu konsultācijās un pēckonsultācijas atbalsts ar e-pasta, tālruņa vai Watsapp aplikācijas palīdzību. Var sūtīt fotogrāfijas ar mazuli iesietu slingā, pēc kurām varam spriest vai mazulis slingā iesiets pareizi.

Online konsultācija (videosaruna) - līdz stundai 20 EUR,  +10 EUR, ja nepieciešams pēckonsultācijas atbalsts.

! Ja nav iespējas samaksāt norādīto summu par konsultāciju, droši zvaniet, atradīsim lētaku risinājumu!

     Kontakti: Tālr. Nr. 26454882, e-pasts: evita@manislingi.lv


Vēlākais konsultācijas sākuma laiks darba dienās ir plkst. 16:00. Sestdienās un svētdienās atpūšamies un pavadām laiku ar ģimeni!

Individuālajā konsultācijā tiks ņemtas vērā Jūsu un mazuļa individuālās īpatnības (anatomiskās un psiho emocionālās), izvēloties labākās pozas nēsāšanai, kā arī vecāku priekšstati, emocionālās reakcijas un citi aspekti, kas var ietekmēt bērna nesāšanu lakatā.

Atbilstoši mazuļa vecumam un jūsu vēlmēm apskatīsim visus izmantojamos (labākos, ērtākos, drošākos!) siešanas veidus.
Konsultācijas laikā varēsiet tos izmēģināt patstāvīgi konsultanta uzraudzībā, kamēr ir skaidrība un drošības sajūta, ka ir pareizi.
Jums tiks atstāts uzskatāms materiāls latviešu valodā ar fotogrāfijām, kur pa soļiem parādīta siešanas tehnika labākajiem nēsāšanas veidiem.

Copyright © 2009 SIA "ATIVE"